0850 255 0707
0


Zbarz Slim Guarana Portakallı Meyveli Tahıl Bar 35gr

Zbarz
Havale Fiyatı 7,60 TL

Tek Çekim Fiyatı 8,00 TL
Gelince Haber Ver
Zbarz Slim Guarana Portakallı Meyveli Tahıl Bar 35gr
Vegan
ÜRÜN
Koruyucu
İÇERMEZ
Yüksek Lif
İÇERİR
Şeker
İLAVESİZ
35G
Porsiyon Miktarı
1
Porsiyon
Ürün İçeriği
Zbarz Slim Guarana Portakallı Meyveli Tahıl Bar
35 Gram

Servis Miktarı: 1 Paket (35g)

Servis Sayısı: 1

 %Günlük Değer*

Enerji
657/157,1g
 **

Yağ
8,6g
 **

  -Doymuş Yağ
2,6g
 **

Karbonhidrat
14,8g
 **

  -Şeker
9,2g
 **

Lif
3,3g
 **

Protein
3,5g
 **

Tuz
0,03g
 **

Kafein
49mg
 **

**Günlük değerler saptanamamıştır.
İçindekiler: Hurma (35,32), Yulaf (Gluten) (%27,9), Badem , Portakal Kurusu (portakal, elma püresi konsantresi, elma suyu konsantresi, kıvam artırıcı (pektin) selüloz lif, pirinç unu, doğal portakal aroması) (7,45), Kakao Kitlesi (kakao yağı, kakao) (%5,30), Hindistan Cevizi, Hurma özü (2,65) Hindiba kökü lifi (İnülin), Guarana Ekstraktı (%1,06), Yeşil Çay Ekstraktı (%0,18).
Alerjen Uyarısı: Alerjenler koyu renk ile yazılmıştır. Eser miktarda soya, fındık, yer fıstığı, Antep fıstığı, susam, yumurta ürünleri ve süt ürünleri içerebilir. Kafein içerir (140 mg kafein/100 gr)
Çocuklar ve hamileler için tavsiye edilmez.
ÜRÜN TANIMI:
 

Badem, hurma, Hindistan cevizi, yeşil çay ve guarana gibi sağlıklı besinlerin ve muhteşem lezzetin bir arada olduğu Slim Guarana Portakal ile öğününüzü keyifle geçirin!

İçeriğindeki doğal bir prebiyotik olan inulin, sindirim sistemindeki dost bakteriler tarafından kullanılarak sindirim sisteminizi düzenlemeye yardımcı olur.

Guarana; dikkatinizi ve enerjinizi yükseltirken, fiziksel ve zihinsel yorgunluğunuzu azaltır. Aynı zamanda iştahınızı bastırır. Guarana’nın entelektüel etkinlik ve fiziksel kapasite üzerinde uyarıcı bir etkisi vardır, ama bu etki yumuşak, dengeli ve progresiftir.

C vitamini deposu olarak bilinen portakal, vücut bağışıklığınızı güçlendirmeye yardımcı olur. 

Güçlü ve doğal antioksidanlardan biri olan yeşil çay ise şehir yaşamının vazgeçilmez bir parçasıdır. Stresle mücadele edici özellikler barındırır. Sakinleştirmeye ve yatıştırmaya yardımcı olur. Yeşil çay, aynı zamanda metabolizmayı hızlandırıcı etkiye de sahiptir. Kan dolaşımınızın da daha hareketli olmasına yardımcı olur. KULLANIM TALİMATI:
 

Günde 1 Paket(35gr) ürünün tüketilmesi tavsiye edilir.

FACEBOOK YORUMLARI
KULLANICI YORUMLARI
Henüz hiç yorum yapılmamış.
5 yıldız 
4 yıldız 
3 yıldız 
2 yıldız 
1 yıldız 
Bu ürünle ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Yorum

Değerlendirme
Durum mesajı test
YORUMLAR
BİLGİ: İnternet sitemizde yer alan açıklamalar sadece bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım ile ilgili taahhüt ve tavsiye yerine geçmemektedir. Satışını yaptığımız ürünler destek ürünleridir, tedavi amaçlı kullanılmaz ve ilaç değildir. Ürünlerin tüketimleri uygun miktarda sıvı ile desteklenmelidir. Destek ürünleri dengeli ve yeterli bir diyet ile tüketilmelidir. Tek başına kullanım besin ihtiyacınızı karşılamaz.Tatlandırıcı veya farklı ek içerikler bulundurabilir. 18 yaş altı çocuklar ve hamileler hekim veya doktor kontrolünde kullanmalıdırlar. Son tüketim tarihi ve lot numarası kutu üzerinde yer almaktadır. Ürünleri serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Tavsiye edilen miktarı kesinlikle aşmayınız. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayınız.