0850 255 0707
0


Zbarz Slim Guarana Elma Meyveli Tahıl Bar 35gr

Zbarz
Havale Fiyatı 7,60 TL

Tek Çekim Fiyatı 8,00 TL
Gelince Haber Ver
Zbarz Slim Guarana Elma Meyveli Tahıl Bar 35gr
Vegan
ÜRÜN
Koruyucu
İÇERMEZ
Yüksek Lif
İÇERİR
Şeker
İLAVESİZ
35G
Porsiyon Miktarı
1
Porsiyon
Ürün İçeriği
Zbarz Slim Guarana Elma Meyveli Tahıl Bar
35 Gram

Servis Miktarı: 1 Paket (35g)

Servis Sayısı: 1

 %Günlük Değer*

Enerji
597/142,8kcal
 **

Yağ
6,0g
 **

  -Doymuş Yağ
2,2g
 **

Karbonhidrat
16,2g
 **

  -Şeker
9,6g
 **

Lif
4,4g
 **

Protein
3,8g
 **

Tuz
0,02g
 **

Kafein
42,2g
 **

**Günlük değerler saptanamamıştır.
İçindekiler: Yulaf (Gluten) (%24,65), Hurma Özü (%18,5), Fındık, Hurma (%12,3), Elma Kurusu (%10,8), Tahin (Susam) , Keten Tohumu, Hindiba kökü lifi (İnülin), Çiya tohumu, Guarana Ektraktı (%0,93), Tarçın (%0,62), Zencefil (%0,62), Yeşil Çay Ekstraktı (%0,16).
Alerjen Uyarısı:Alerjenler koyu renk ile yazılmıştır. Eser miktarda soya, badem, yer fıstığı, Antep fıstığı, süt ürünleri ve yumurta ürünleri içerebilir. Kafein içerir. (120.6 mg kafein/100 gr)
Çocuklar ve hamileler için tavsiye edilmez.
ÜRÜN TANIMI:
 

Yüksek lif içeren ve aynı zamanda tarçın, zencefil gibi hafif lezzetli karışımlardan oluşan Slim Guarana Elma ile yoğun şehir temposu içinde sizin yanınızdayız..

İçeriğindeki İnulin doğal bir prebiyotik olup, prebiyotik maddeler sindirim sistemindeki faydalı dost bakteriler tarafından kullanılır ve sağlığımızı olumlu etkiler.

Son çalışmalara göre Guarana; dikkat ve enerjiyi yükseltirken, merkezi fiziksel ve zihinsel yorgunluğu azaltır. Aynı zamanda iştahınızı bastırır. Guarana’nın entelektüel etkinlik ve fiziksel kapasite üzerinde uyarıcı bir etkisi vardır, ama bu etki yumuşak, dengeli ve progresiftir.

Güçlü ve doğal antioksidan olarak tanınan Yeşil çay ekstraktı ise; şehir yaşamının vazgeçilmezidir. Aynı zamanda beyin fonksiyonlarının iyileştirilmesinde ve metabolizmanın hızlanmasında faydalıdır.KULLANIM TALİMATI:
 

Günde 1 Paket(35gr) ürünün tüketilmesi tavsiye edilir.

FACEBOOK YORUMLARI
KULLANICI YORUMLARI
Henüz hiç yorum yapılmamış.
5 yıldız 
4 yıldız 
3 yıldız 
2 yıldız 
1 yıldız 
Bu ürünle ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Yorum

Değerlendirme
Durum mesajı test
YORUMLAR
BİLGİ: İnternet sitemizde yer alan açıklamalar sadece bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım ile ilgili taahhüt ve tavsiye yerine geçmemektedir. Satışını yaptığımız ürünler destek ürünleridir, tedavi amaçlı kullanılmaz ve ilaç değildir. Ürünlerin tüketimleri uygun miktarda sıvı ile desteklenmelidir. Destek ürünleri dengeli ve yeterli bir diyet ile tüketilmelidir. Tek başına kullanım besin ihtiyacınızı karşılamaz.Tatlandırıcı veya farklı ek içerikler bulundurabilir. 18 yaş altı çocuklar ve hamileler hekim veya doktor kontrolünde kullanmalıdırlar. Son tüketim tarihi ve lot numarası kutu üzerinde yer almaktadır. Ürünleri serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Tavsiye edilen miktarı kesinlikle aşmayınız. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayınız.