0850 255 0707
0


Zbarz Power Protein Yer Fıstığı Protein Bar 35gr

Zbarz
Havale Fiyatı 8,55 TL

Tek Çekim Fiyatı 9,00 TL
Gelince Haber Ver
Zbarz Power Protein Yer Fıstığı Protein Bar 35gr
Koruyucu
İÇERMEZ
Yüksek Lif
İÇERİR
Şeker
İLAVESİZ
8.78G
Protein
35G
Porsiyon Miktarı
1
Porsiyon
Ürün İçeriği
Zbarz Power Protein Yer Fıstığı Protein Bar
35 Gram

Servis Miktarı: 1 Paket (35g)

Servis Sayısı: 1

 %Günlük Değer*

Enerji
594/142kcal
 **

Yağ
4,4g
 **

  -Doymuş Yağ
1,64g
 **

Karbonhidrat
15,8g
 **

Şeker
10,5g
 **

Lif
3,0g
 **

Protein
8,78g
 **

Tuz
0,06g
 **

**Günlük değerler saptanamamıştır.
İçindekiler: Peynir altı suyu proteini konsantresi (Süt ürünü), Hurma Özü (%25,73), Hurma (%14,94), Yer Fıstığı (%12,45), Kakao Kitlesi (Kakao, Kakao Yağı) (8,3), Portakal Kurusu (Portakal, elma püresi konsantresi, elma suyu konsantresi, kıvam artırıcı (pektin), selüloz lif, pirinç unu, doğal portakal aroması) (%6,97), Pirinç Patlağı, Nem Tutucu (Bitkisel gliserin).
Alerjen UyarısıAlerjenler koyu renk ile yazılmıştır. Eser miktarda soya, badem, fındık, Antep fıstığı, susam, glüten ve yumurta ürünleri içerebilir.
Çocuklar ve hamileler için tavsiye edilmez.
ÜRÜN TANIMI:
 

Dakikalarınıza lezzet katacak gerçek çikolata; bol protein, hurma, yer fıstığı ile buluştu. Sağlıklı, lezzetli, doyurucu ve %25 protein içeren Power Protein Yer Fıstığı Bar ile enerjinizi yükseltin!

Protein ağırlıklı besinler, tok kalmanıza yardımcı olur. Yüksek proteinli bir öğün, günü daha enerjik geçirmenize ve metabolizmayı hızlandırmaya yardımcı olarak gün boyu formda hissetmenizi sağlar.

Yer fıstığı, sağlıklı yağlar ve yüksek kaliteli protein ile doludur. Beyin fonksiyonlarının iyileştirilmesine ve hafızayı güçlendirmeye destek sağlar. Yer fıstığında bulunan triptofan, serotonin salınımını arttırır ve böylece depresyon ile mücadele etmenize yardımcı olur.

Kokusuyla hepimizi büyüleyen kakao kitlesi, güçlü antioksidan özellikleri sayesinde bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olur ve sindirim sistemini destekler.KULLANIM TALİMATI:
 

Günde 1 Paket(35gr) ürünün tüketilmesi tavsiye edilir.

FACEBOOK YORUMLARI
KULLANICI YORUMLARI
Henüz hiç yorum yapılmamış.
5 yıldız 
4 yıldız 
3 yıldız 
2 yıldız 
1 yıldız 
Bu ürünle ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Yorum

Değerlendirme
Durum mesajı test
YORUMLAR
BİLGİ: İnternet sitemizde yer alan açıklamalar sadece bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım ile ilgili taahhüt ve tavsiye yerine geçmemektedir. Satışını yaptığımız ürünler destek ürünleridir, tedavi amaçlı kullanılmaz ve ilaç değildir. Ürünlerin tüketimleri uygun miktarda sıvı ile desteklenmelidir. Destek ürünleri dengeli ve yeterli bir diyet ile tüketilmelidir. Tek başına kullanım besin ihtiyacınızı karşılamaz.Tatlandırıcı veya farklı ek içerikler bulundurabilir. 18 yaş altı çocuklar ve hamileler hekim veya doktor kontrolünde kullanmalıdırlar. Son tüketim tarihi ve lot numarası kutu üzerinde yer almaktadır. Ürünleri serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Tavsiye edilen miktarı kesinlikle aşmayınız. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayınız.