0850 255 0707
0


Zbarz Chill Kırmızı Biberli Tahıl Bar 30gr - 12 Adet

Zbarz
Havale Fiyatı 80,75 TL

Tek Çekim Fiyatı 85,00 TL
Gelince Haber Ver
Zbarz Chill Kırmızı Biberli Tahıl Bar 30gr - 12 Adet
Vegan
ÜRÜN
Koruyucu
İÇERMEZ
Yüksek Lif
İÇERİR
30G
Porsiyon Miktarı
12
Porsiyon
Ürün İçeriği
Zbarz Chill Kırmızı Biber Tahıl Bar
12 x 30 Gram

Servis Miktarı: 1 Paket (30g)

Servis Sayısı: 12

 %Günlük Değer*

Enerji
545,4/130,5kcal
 

Yağ
6,7g
 **

  -Doymuş Yağ
1,0g
 **

Karbonhidrat
10,6g
 **

Şeker
4,0g
 **

Lif
4,2g
 **

Protein
4,8g
 **

Tuz
0,18g
 **

**Günlük değerler saptanamamıştır.
İçindekiler: Yulaf (Glüten) (%27,24), Tahin (Susam), Pirinç Patlağı (13,75), Hurma Özü, İç Ay Çekirdeği, İç Kabak Çekirdeği, Besin Mayası (%4), Demirhindi Ezmesi (demirhindi, su, tuz, pamuk yağı), Hindiba kökü lifi (İnulin)(%2,26), Çiya Tohumu, Kenevir Tohumu, Himalaya Tuzu, Kırmızı Biber (%0,62), Sarımsak Tozu, Karabiber, Kişniş ( %0,33), Kimyon.
Alerjen UyarısıAlerjenler koyu renk ile yazılmıştır. Eser miktarda soya, badem, yer fıstığı, Antep fıstığı ve fındık içerebilir. Yumurta ve süt ürünleri içeren ürünler ile aynı hatta paketlenmiştir.
Çocuklar ve hamileler için tavsiye edilmez.
ÜRÜN TANIMI:
 

Ara öğünlerde, canınız tuzlu atıştırmalıklar istediğinde, sağlıklı ve lezzetli Chill her zaman sizinle!

Tuzlu alternatifleri tercih edenler için hazırlanan Kırmızı Biber Bar, öğününüzü keyifle geçirmenize ve yoğun günlerin temposunda enerjinizi yükseltmenize yardımcı olur. 

Zengin besin değerleri ile sağlık için oldukça faydalı olan kırmızı biber, sindiriminizi kolaylaştırır ve yakılan enerji miktarını artırarak kilo kontrolüne yardımcı olur.

Besin mayası, içeriğindeki bol miktarda vitamin ve mineral ile bağışıklık sisteminizi destekler ve sindirim sisteminizi düzenlemeye yardımcı olur. Besinlerden almanız gereken temel amino asitleri içeren besin mayası, öğünlerinize yüksek kaliteli protein eklemenizi kolaylaştırır.

Doğal bir prebiyotik olan inulin, sindirim sistemindeki dost bakteriler tarafından kullanılarak sindirim sisteminizi düzenlemeye yardımcı olur.

Demirhindi, içeriğindeki bol miktarda vitamin ve mineral ile bağışıklık sisteminizi destekler ve sindirim sisteminizi düzenlemeye yardımcı olur. Aynı zamanda çok güçlü bir antioksidan olan demirhindi, serbest radikaller ile savaşarak hücrelerin zarar görmesini engellemeye yardımcı olur.KULLANIM TALİMATI:
 

Günde 1 Paket(30gr) ürünün tüketilmesi tavsiye edilir.

FACEBOOK YORUMLARI
KULLANICI YORUMLARI
Henüz hiç yorum yapılmamış.
5 yıldız 
4 yıldız 
3 yıldız 
2 yıldız 
1 yıldız 
Bu ürünle ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Yorum

Değerlendirme
Durum mesajı test
YORUMLAR
BİLGİ: İnternet sitemizde yer alan açıklamalar sadece bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım ile ilgili taahhüt ve tavsiye yerine geçmemektedir. Satışını yaptığımız ürünler destek ürünleridir, tedavi amaçlı kullanılmaz ve ilaç değildir. Ürünlerin tüketimleri uygun miktarda sıvı ile desteklenmelidir. Destek ürünleri dengeli ve yeterli bir diyet ile tüketilmelidir. Tek başına kullanım besin ihtiyacınızı karşılamaz.Tatlandırıcı veya farklı ek içerikler bulundurabilir. 18 yaş altı çocuklar ve hamileler hekim veya doktor kontrolünde kullanmalıdırlar. Son tüketim tarihi ve lot numarası kutu üzerinde yer almaktadır. Ürünleri serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Tavsiye edilen miktarı kesinlikle aşmayınız. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayınız.