0850 255 0707
0


Zbarz Active Kahve Espresso Meyveli Tahıl Bar 35gr

Zbarz
Havale Fiyatı 7,60 TL

Tek Çekim Fiyatı 8,00 TL
Gelince Haber Ver
Zbarz Active Kahve Espresso Meyveli Tahıl Bar 35gr
Vegan
ÜRÜN
Koruyucu
İÇERMEZ
Yüksek Lif
İÇERİR
Şeker
İLAVESİZ
35G
Porsiyon Miktarı
1
Porsiyon
Ürün İçeriği
Zbarz Active Kahve Espresso Meyveli Tahıl Bar
35 Gram

Servis Miktarı: 1 Paket (35g)

Servis Sayısı: 1

 %Günlük Değer*

Enerji
600,6/143,5kcal
 

Yağ
6,4g
 **

  -Doymuş Yağ
1,2g
 **

Karbonhidrat
16,1g
 **

Şeker
6g
 **

Lif
4,6g
 **

Protein
3,0g
 **

Tuz
0,04g
 **

Kafein
34,2mg
 **

**Günlük değerler saptanamamıştır.
İçindekiler: Yulaf (Glüten) (%30,56), Fındık (%18,69), Hurma Özü (%18,55), Hurma (%13,58), Gün Kurusu Kayısı (%8,54), Espresso Kahve (%2,71), Kakao Yağı, Hindiba Kökü Lifi (İnülin), Hindistan Cevizi, Kakao, Himalaya Tuzu, Doğal Kahve Aroması (0,05).
Alerjen UyarısıAlerjenler koyu renk ile yazılmıştır. Eser miktarda soya, badem, yer fıstığı, Antep fıstığı, susam, yumurta ürünleri ve süt ürünleri içerebilir. Kafein içerir (97,88 mg kafein/100 gr)
Çocuklar ve hamileler için tavsiye edilmez.
ÜRÜN TANIMI:
 

Espresso keyfini ve espressonun verdiği enerjiyi tek bir barda topladık. Yanınızda kolaylıkla taşıyabileceğiniz, sağlıklı ve doğal atıştırmalık Active Kahve Espresso ile günün her anında aktif olun!

Espresso, oldukça düşük kalorili olmasının yanı sıra spor yaparken enerjinizi artırır ve kilo kontrolüne yardımcı olur. Yorgunluk hissini azaltır ve dikkatinizi güçlendirir. Böylelikle uzun süreli hafızanızı da destekler. 

İçeriğindeki doğal bir prebiyotik olan inulin, sindirim sistemindeki dost bakteriler tarafından kullanılarak sindirim sisteminizi düzenlemeye yardımcı olur.

Zbarz Active Espresso ile hurma, gün kurusu kayısı, fındık gibi lezzetler de sizinle!KULLANIM TALİMATI:
 

Günde 1 Paket(35gr) ürünün tüketilmesi tavsiye edilir.

FACEBOOK YORUMLARI
KULLANICI YORUMLARI
Henüz hiç yorum yapılmamış.
5 yıldız 
4 yıldız 
3 yıldız 
2 yıldız 
1 yıldız 
Bu ürünle ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Yorum

Değerlendirme
Durum mesajı test
YORUMLAR
BİLGİ: İnternet sitemizde yer alan açıklamalar sadece bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım ile ilgili taahhüt ve tavsiye yerine geçmemektedir. Satışını yaptığımız ürünler destek ürünleridir, tedavi amaçlı kullanılmaz ve ilaç değildir. Ürünlerin tüketimleri uygun miktarda sıvı ile desteklenmelidir. Destek ürünleri dengeli ve yeterli bir diyet ile tüketilmelidir. Tek başına kullanım besin ihtiyacınızı karşılamaz.Tatlandırıcı veya farklı ek içerikler bulundurabilir. 18 yaş altı çocuklar ve hamileler hekim veya doktor kontrolünde kullanmalıdırlar. Son tüketim tarihi ve lot numarası kutu üzerinde yer almaktadır. Ürünleri serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Tavsiye edilen miktarı kesinlikle aşmayınız. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayınız.