0850 255 0707
0


Zbarz Active Kahve Damla Sakızı Meyveli Tahıl Bar 35gr

Zbarz
Havale Fiyatı 7,60 TL

Tek Çekim Fiyatı 8,00 TL
Gelince Haber Ver
Zbarz Active Kahve Damla Sakızı Meyveli Tahıl Bar 35gr
Vegan
ÜRÜN
Koruyucu
İÇERMEZ
Yüksek Lif
İÇERİR
Şeker
İLAVESİZ
35G
Porsiyon Miktarı
1
Porsiyon
Ürün İçeriği
Zbarz Active Kahve Damla Sakızı Meyveli Tahıl Bar
35 Gram

Servis Miktarı: 1 Paket (35g)

Servis Sayısı: 1

 %Günlük Değer*

Enerji
597,8/142,8kcal
 

Yağ
5,6g
 **

  -Doymuş Yağ
0,8g
 **

Karbonhidrat
17,3g
 **

Şeker
7,7g
 **

Lif
3,3g
 **

Protein
4,2g
 **

Tuz
0,02g
 **

Kafein
7,2mg
 **

**Günlük değerler saptanamamıştır.
İçindekiler: Yulaf (Glüten) (%28,15), Hurma (%24,35), Yer Fıstığı (%19,14), Hurma özü (%10,43), Sultani Üzüm (%7,92), Tahin (Susam), Kahve (%1,75), Hindiba kökü lifi (İnülin), Amarant, Damla Sakızı (%0,21), Doğal kahve aroması (%0,03).
Alerjen UyarısıAlerjenler koyu renk ile yazılmıştır. Eser miktarda soya, badem, fındık, Antep fıstığı, süt ürünleri ve yumurta ürünleri içerebilir.Kafein içerir (20,5 mg kafein/100 gr)
Çocuklar ve hamileler için tavsiye edilmez.
ÜRÜN TANIMI:
 

Her an yanınızda taşıyabileceğiniz Active Kahve Damla Sakızı ile yoğun günlere meydan okuyun!

Zbarz Active Kahve Damla Sakızı; öne çıkan kahve ve damla sakızı aromasına ek olarak hurma, yer fıstığı ve sultani üzüm tatlarını da sizlere sunuyor.

İçeriğindeki doğal bir prebiyotik olan inulin, sindirim sistemindeki dost bakteriler tarafından kullanılarak sindirim sisteminizi düzenlemeye yardımcı olur.

Antioksidanlar ve mineraller açısından zengin olan kahve; dikkatinizi ve enerjinizi yükseltirken, fiziksel ve zihinsel yorgunluğunuzu azaltır. 

Damla sakızı, yemek sonrası yaşadığınız hazımsızlığı giderir ve sindirim sisteminizi destekler. Aynı zamanda  antiseptik etkisi sayesinde dişlerdeki mikrop oranını azaltmaya, ağız kokusunu gidermeye ve dişleri beyazlatmaya destek olur.KULLANIM TALİMATI:
 

Günde 1 Paket(35gr) ürünün tüketilmesi tavsiye edilir.

FACEBOOK YORUMLARI
KULLANICI YORUMLARI
Henüz hiç yorum yapılmamış.
5 yıldız 
4 yıldız 
3 yıldız 
2 yıldız 
1 yıldız 
Bu ürünle ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Yorum

Değerlendirme
Durum mesajı test
YORUMLAR
BİLGİ: İnternet sitemizde yer alan açıklamalar sadece bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım ile ilgili taahhüt ve tavsiye yerine geçmemektedir. Satışını yaptığımız ürünler destek ürünleridir, tedavi amaçlı kullanılmaz ve ilaç değildir. Ürünlerin tüketimleri uygun miktarda sıvı ile desteklenmelidir. Destek ürünleri dengeli ve yeterli bir diyet ile tüketilmelidir. Tek başına kullanım besin ihtiyacınızı karşılamaz.Tatlandırıcı veya farklı ek içerikler bulundurabilir. 18 yaş altı çocuklar ve hamileler hekim veya doktor kontrolünde kullanmalıdırlar. Son tüketim tarihi ve lot numarası kutu üzerinde yer almaktadır. Ürünleri serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Tavsiye edilen miktarı kesinlikle aşmayınız. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayınız.