0850 255 0707
0


Xpro Creatine Monohydrate 250gr

Xpro Nutrition
Havale Fiyatı 398,05 TL

Tek Çekim Fiyatı 419,00 TL

* Aroma Seçiniz

* Hediye Seçiniz

Son Tüketim Tarihi - Menşei : Temmuz 2024 - Türkiye Sepete Ekle
 Yükleniyor..
Karşılaştır
Xpro Creatine Monohydrate 250gr
5G
Kreatin
5G
Porsiyon Miktarı
50
Porsiyon
Ürün İçeriği
Xpro Creatine Monohydrate
250 Gram

Servis Miktarı : 1 Ölçek (5 Gram)

Servis Sayısı : 50

 %Günlük Değer*

Enerji
0g
 **

Yağ
0g
 **

Karbonhidrat
0g
 **

Protein
0g
 **

Kreatin
5g
 **

**Günlük değerler saptanamamıştır.
ÜRÜN TANIMI:
 

Xpro Nutrition Creatin Monohydrate, yoğun fiziksel aktivite dönemlerinde amino asit dengesini korumak amacıyla formüle edilmiş %100 saf formda kreatin ürünüdür. Vücutta hücrelere, özellikle de kaslara enerji sağlamaya yardımcı olan bir amino asit olan kreatin, ağırlık antremanlarında güç artışına fayda sağlamanın yanı sıra; kas onarımı ve kas büyümesine destek olabilmektedirKULLANIM TALİMATI:
 

1 ölçek (5g) ürünü 250 ml su ile tamamen çözülünceye kadar karıştırın. Antrenman öncesinde günde 1 porsiyon içmeniz öneriliz. Tavsiye edilen günlük porsiyon miktarını aşmayınız.

FACEBOOK YORUMLARI
KULLANICI YORUMLARI
Henüz hiç yorum yapılmamış.
5 yıldız 
4 yıldız 
3 yıldız 
2 yıldız 
1 yıldız 
Bu ürünle ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Yorum

Değerlendirme
Durum mesajı test
YORUMLAR
BİLGİ: İnternet sitemizde yer alan açıklamalar sadece bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım ile ilgili taahhüt ve tavsiye yerine geçmemektedir. Satışını yaptığımız ürünler destek ürünleridir, tedavi amaçlı kullanılmaz ve ilaç değildir. Ürünlerin tüketimleri uygun miktarda sıvı ile desteklenmelidir. Destek ürünleri dengeli ve yeterli bir diyet ile tüketilmelidir. Tek başına kullanım besin ihtiyacınızı karşılamaz.Tatlandırıcı veya farklı ek içerikler bulundurabilir. 18 yaş altı çocuklar ve hamileler hekim veya doktor kontrolünde kullanmalıdırlar. Son tüketim tarihi ve lot numarası kutu üzerinde yer almaktadır. Ürünleri serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Tavsiye edilen miktarı kesinlikle aşmayınız. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayınız.