0850 255 0707
0


TheLifeCo Zerdeçal Sıvı Ekstraktı 150 ml

TheLifeCo
Havale Fiyatı 161,41 TL

Tek Çekim Fiyatı 169,90 TL

* Aroma Seçiniz

Son Tüketim Tarihi - Menşei : Mayıs 2026 - Türkiye Sepete Ekle
 Yükleniyor..
Karşılaştır
TheLifeCo Zerdeçal Sıvı Ekstraktı 150 ml
1300 mg
Zerdeçal Ekstraktı
500 mg
Propolis
150ml
Net Miktar
5ml
Porsiyon Miktarı
Ürün İçeriği
TheLifeCo Zerdeçal Ekstraktı
Propolis İçeren Sıvı Takviye Edici Gıda
150ml

Servis Miktarı: 1 Tatlı Kaşığı (5ml)

Servis Sayısı: 30

Etken Maddeler
 BRD.%

Zerdeçal Ekstraktı
1300mg
 **

Propolis
500mg
 **

Zeytin Yaprağı Ekstraktı
300mg
 **

Tarçın Ekstraktı
100mg
 **

Karabaş Otu Ekstraktı
100mg
 **

Karabiber Ekstraktı
95mg
 **

*Beslenme referans değeri yoktur.
İçindekiler:Deiyonize Su, Zerdeçal Ekstraktı, Gliserol(E422- Kıvam Artırıcı), Suda Çözünmüş Saf Propolis, Zeytin Yaprağı Ekstraktı, Tarçın Ekstraktı, Karabaş Otu Ekstraktı, Potasyum Sorbat(E202- Koruyucu). Saf Propolis Etil Alkolde Ekstrakte Edilmiştir.
ÜRÜN TANIMI:
 

TheLifeCo Zerdeçal Ekstraktı katkı maddeleri eklenmeden üretildiği için açıldıktan sonra en kısa zamanda tüketilmesi gerekir. Buzdolabında saklandığı takdirde ortalama iki hafta kadar tazeliğini korur.

Takviye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık  veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışınız. Çocukların ulaşamayacağı kuru yerde ağzı kapalı ve güneş ışınlarından kormalı şekilde saklayınız.

 KULLANIM TALİMATI:
 

Yetişkinlere yönelik bir ürün olup günde 1 defa 1 tatlı kaşığı (5ml) alınması önerilir. Kullanmadan önce şişeyi çalkalayınız ve açıldıktan sonra buzdolabında saklayınız.

FACEBOOK YORUMLARI
KULLANICI YORUMLARI
Henüz hiç yorum yapılmamış.
5 yıldız 
4 yıldız 
3 yıldız 
2 yıldız 
1 yıldız 
Bu ürünle ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Yorum

Değerlendirme
Durum mesajı test
YORUMLAR
BİLGİ: İnternet sitemizde yer alan açıklamalar sadece bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım ile ilgili taahhüt ve tavsiye yerine geçmemektedir. Satışını yaptığımız ürünler destek ürünleridir, tedavi amaçlı kullanılmaz ve ilaç değildir. Ürünlerin tüketimleri uygun miktarda sıvı ile desteklenmelidir. Destek ürünleri dengeli ve yeterli bir diyet ile tüketilmelidir. Tek başına kullanım besin ihtiyacınızı karşılamaz.Tatlandırıcı veya farklı ek içerikler bulundurabilir. 18 yaş altı çocuklar ve hamileler hekim veya doktor kontrolünde kullanmalıdırlar. Son tüketim tarihi ve lot numarası kutu üzerinde yer almaktadır. Ürünleri serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Tavsiye edilen miktarı kesinlikle aşmayınız. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayınız.