0850 255 0707
0


TheLifeCo SmartFood Functional Shot Just Relax 60ml

TheLifeCo
Havale Fiyatı 34,11 TL

Tek Çekim Fiyatı 35,90 TL

* Aroma Seçiniz

Son Tüketim Tarihi - Menşei : Ağustos 2023 - Türkiye Sepete Ekle
 Yükleniyor..
Karşılaştır
TheLifeCo SmartFood Functional Shot Just Relax 60ml
39Kcal
Enerji
9,5G
Karbonhidrat
1,2G
Lif
60ml
Net Miktar
Ürün İçeriği
TheLifeCo Smart Food Just Relax
Yeşil Çay ve Ginsengli İçecek
60ml

Servis Miktarı: 1 adet (60ml)

Enerji ve Besin Öğeleri - 100g için

 % Günlük Değeri*

Enerji
39 kcal
 **

Yağ
0g
 **

Karbonhidrat
9,5 g
 **

Şeker
7,3 g
 **

Lif
1,2 g
 **

Protein
0g
 **

Tuz
0g
 **

Vitamin ve Mineraller

Vitamin B12
2,08µg
 **

Vitamin D
4,17µg
 **

**Günlük değerler saptanamamıştır.
İçindekiler Yeşil Çay(%27), Zerdeçal Çayı, Elma Suyu, Erik Püresi, Muz Püresi, Nar Suyu, Portakal Suyu Siyah Havuç Suyu, Keten Tohumu, Ginseng(%0,2), D Vitamini, B12 Vitamini ve Dha Algal Yağı İçerir
  
ÜRÜN TANIMI:
 

 TheLifeCo Smartfood Just Relax Yeşil Çay ve Ginsengli Shot İçecek, bugüne kadar alışmış olduğunuz hap/toz formundaki vitamin ve mineralleri lezzetli bir shot içecek formunda size sunabilmek için tasarlandı. Ürünün içerisinde bulunan yeşil çay, zerdeçal çayı, elma suyu, erik püresi, muz püresi, nar suyu, portakal suyu siyah havuç suyu, keten tohumu, ginseng, D vitamini, B12 vitamini ve DHA algal yağı ile amaca yönelik tasarlanmış bir üründür. 60ml’lik Just Relax Shot, günlük alınması gereken B12 vitamini ve D vitaminin %50’sini karşılar. 120mg ginseng ve 0,5g DHA algal yağı içerir.KULLANIM TALİMATI:
 

Muhafaza Koşulları: Doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayınız. Açıldıktan sonra buzdolabında saklayınız ve 5 gün içinde tüketiniz. Güvenlik bandı zarar görmüş ise tüketmeyiniz.

FACEBOOK YORUMLARI
KULLANICI YORUMLARI
Henüz hiç yorum yapılmamış.
5 yıldız 
4 yıldız 
3 yıldız 
2 yıldız 
1 yıldız 
Bu ürünle ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Yorum

Değerlendirme
Durum mesajı test
YORUMLAR
BİLGİ: İnternet sitemizde yer alan açıklamalar sadece bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım ile ilgili taahhüt ve tavsiye yerine geçmemektedir. Satışını yaptığımız ürünler destek ürünleridir, tedavi amaçlı kullanılmaz ve ilaç değildir. Ürünlerin tüketimleri uygun miktarda sıvı ile desteklenmelidir. Destek ürünleri dengeli ve yeterli bir diyet ile tüketilmelidir. Tek başına kullanım besin ihtiyacınızı karşılamaz.Tatlandırıcı veya farklı ek içerikler bulundurabilir. 18 yaş altı çocuklar ve hamileler hekim veya doktor kontrolünde kullanmalıdırlar. Son tüketim tarihi ve lot numarası kutu üzerinde yer almaktadır. Ürünleri serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Tavsiye edilen miktarı kesinlikle aşmayınız. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayınız.