0850 255 0707
0


TheLifeCo Müsli Prebiyotik Bileşenli Yulaf & Kuruyemişli 300g

TheLifeCo
Havale Fiyatı 66,41 TL

Tek Çekim Fiyatı 69,90 TL

* Aroma Seçiniz

Son Tüketim Tarihi - Menşei : Nisan 2023 - Türkiye Sepete Ekle
 Yükleniyor..
Karşılaştır
TheLifeCo Müsli Prebiyotik Bileşenli Yulaf & Kuruyemişli 300g
461Kcal
Enerji
4G
Prebiyotik
40G
Porsiyon Miktarı
300G
Net Miktar
İçermez
Trans Yağ
İçermez
İşlenmiş Şeker
Ürün İçeriği
Prebiyotik Bileşenli Yulaf&Kuruyemişli Müsli
300 Gram

Enerji ve Besin Ögeleri 100g için

 %Günlük Değer*

Enerji
461kcal
 **

Yağ
21,1g
 **

  Doymuş Yağ
3,7g
 **

Karbonhidrat
53,8g
 **

  Şekerler
8,7g
 **

Lif
15,54g
 **

Protein
14,1g
 **

Tuz
0g
 **

**Günlük değerler saptanamamıştır.
İçindekiler: Prebiyotik Lif İnülin (Hindiba Ekstraktı) İçeren Yulaf Ezmesi %56.6 (Yulaf Ezmesi %46.4, Prebiyotik Bileşen %10.2, Kuruyemişler %28,7 (Ayçekirdeği İçi, Kuru Üzüm, Fındık, Kabak Çekirdeği İçi), Çavdar Ezmesi, Keten Tohumu, Elma Suyu
Alerjen Uyarısı: Fındık ve gluten içerir. Eser miktarda badem, antep fıstığı, yer fıstığı, ceviz, soya ürünü ve süt ürünü içerebilir.
ÜRÜN TANIMI:
 

Katkı maddesi, trans yağ, palm yağı, koruyucu ve rafine şeker içermeyen TheLifeCo Preiyotik Bileşenli Yulaf& Kuruyemişli Müsli; içerisinde kuruyemiş ve diğer besin öğeleri ile lezzetli, doyurucu ve sağlıklı bir öğün alternatifidir. 40 gramlık porsiyonu ile 4g prebiyotik lif sunmakta olup prebiyotik bileşen almanızı da sağlar. 

Sağlıklı beslenenler ve beslenmek isteyenler, bol lifli gıda tüketmek isteyenler tarafından tüketilebileceği gibi dengeli gıda içeriği ve besleyici yönüyle günlük yaşamda pratik, içeriği temiz ve doyurucu öğün hedefleyen herkes tarafından tercih edilebilir.KULLANIM TALİMATI:
 

Daha çok kahvaltıda tercih edilen bu besleyici ve oldukça lezzetli ürünü kahvaltı dışındaki öğünlerinizde de rahatlıkla tüketebilirsiniz. 

Muhafaza Koşulları : Serini rutubetsiz ve güneş görmeyen yerde muhafaza ediniz.

FACEBOOK YORUMLARI
KULLANICI YORUMLARI
Henüz hiç yorum yapılmamış.
5 yıldız 
4 yıldız 
3 yıldız 
2 yıldız 
1 yıldız 
Bu ürünle ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Yorum

Değerlendirme
Durum mesajı test
YORUMLAR
BİLGİ: İnternet sitemizde yer alan açıklamalar sadece bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım ile ilgili taahhüt ve tavsiye yerine geçmemektedir. Satışını yaptığımız ürünler destek ürünleridir, tedavi amaçlı kullanılmaz ve ilaç değildir. Ürünlerin tüketimleri uygun miktarda sıvı ile desteklenmelidir. Destek ürünleri dengeli ve yeterli bir diyet ile tüketilmelidir. Tek başına kullanım besin ihtiyacınızı karşılamaz.Tatlandırıcı veya farklı ek içerikler bulundurabilir. 18 yaş altı çocuklar ve hamileler hekim veya doktor kontrolünde kullanmalıdırlar. Son tüketim tarihi ve lot numarası kutu üzerinde yer almaktadır. Ürünleri serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Tavsiye edilen miktarı kesinlikle aşmayınız. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayınız.