0850 255 0707
0


TheLifeCo Karabaş Otu & Melisa Sıvı Ekstraktı 150 ml

TheLifeCo
Havale Fiyatı 123,41 TL

Tek Çekim Fiyatı 129,90 TL

* Aroma Seçiniz

Son Tüketim Tarihi - Menşei : Eylül 2024 - Türkiye Sepete Ekle
 Yükleniyor..
Karşılaştır
TheLifeCo Karabaş Otu & Melisa Sıvı Ekstraktı 150 ml
1500Mg
Karabaş Otu Ekstraktı
1000Mg
Melisa Ekstraktı
150ml
Net Miktar
5ml
Porsiyon Miktarı
Ürün İçeriği
Karabaş Otu&Melisa Ekstraktı İçeren Takviye Edici Gıda
150ml

Servis Miktarı: 1 Tatlı Kaşığı (5ml)

Servis Sayısı: 30

Etken Maddeler
 BRD.%

Karabaş Otu Ekstraktı
1500mg
 *

Melisa Ekstraktı
1000mg
 *

*Beslenme referans değeri yoktur.
İçindekiler:Deiyonize su, Karabaş Otu Ekstraktı, Melisa Ekstraktı, Gliserol(E422)(Kıvam artırıcı), Potasyum Sorbat (E202)(Koruyucu)
ÜRÜN TANIMI:
 

Doğal beslenme modellerini benimseyen kişiler için bitkisel olarak hazırlanan TheLifeCo Karabaş Otu & Melisa Sıvı Ekstraktı, su ya da meyve suyu ile karıştırılarak tüketilebilmektedir. Ürünü saklarken ağzının sıkıca kapalı olduğundan emin olmanız ve güneş ışığına maruz bırakmadan saklamanız tavsiye edilir. Ayrıca her kullanımdan önce de çalkalamanız önerilir. KULLANIM TALİMATI:
 

Yetişkinlere yönelik bir ürün olup günde 1 defa 1 tatlı kaşığı (5ml) alınması önerilir. Kullanmadan önce şişeyi çalkalayınız ve açıldıktan sonra buzdolabında saklayınız. 

FACEBOOK YORUMLARI
KULLANICI YORUMLARI
Henüz hiç yorum yapılmamış.
5 yıldız 
4 yıldız 
3 yıldız 
2 yıldız 
1 yıldız 
Bu ürünle ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Yorum

Değerlendirme
Durum mesajı test
YORUMLAR
BİLGİ: İnternet sitemizde yer alan açıklamalar sadece bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım ile ilgili taahhüt ve tavsiye yerine geçmemektedir. Satışını yaptığımız ürünler destek ürünleridir, tedavi amaçlı kullanılmaz ve ilaç değildir. Ürünlerin tüketimleri uygun miktarda sıvı ile desteklenmelidir. Destek ürünleri dengeli ve yeterli bir diyet ile tüketilmelidir. Tek başına kullanım besin ihtiyacınızı karşılamaz.Tatlandırıcı veya farklı ek içerikler bulundurabilir. 18 yaş altı çocuklar ve hamileler hekim veya doktor kontrolünde kullanmalıdırlar. Son tüketim tarihi ve lot numarası kutu üzerinde yer almaktadır. Ürünleri serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Tavsiye edilen miktarı kesinlikle aşmayınız. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayınız.