0850 255 0707
0


TheLifeCo Hayıt & Civanperçemi Sıvı EkstraktI 150 ml

TheLifeCo
Havale Fiyatı 142,41 TL

Tek Çekim Fiyatı 149,90 TL

* Aroma Seçiniz

Son Tüketim Tarihi - Menşei : Nisan 2023 - Türkiye Sepete Ekle
 Yükleniyor..
Karşılaştır
TheLifeCo Hayıt & Civanperçemi Sıvı EkstraktI 150 ml
3300Mg
Hayıt Ekstraktı
3000Mg
Civanperçemi Ekstraktı
150ml
Net Miktar
15ml
Porsiyon Miktarı
Ürün İçeriği
Hayıt&Civanperçemi Ekstraktı İçeren Sıvı Takviye Edici Gıda
150ml

Servis Miktarı: 1 Yemek Kaşığı (15ml)

Servis Sayısı: 10

Etken Maddeler
 BRD.%

Hayıt Ekstraktı
3300mg
 **

Civanperçemi Ekstraktı
3000mg
 **

*Beslenme referans değeri yoktur.
İçindekiler:Deiyonize su, Hayıt Ekstraktı, Civanperçemi Ekstraktı, Gliserol(E422)(Kıvam artırıcı), Potasyum Sorbat (E202)(Koruyucu)
ÜRÜN TANIMI:
 

İki bitkinin karışımından oluşan TheLifeCo Hayıt&Civanperçemi Ekstraktı, tam mevsiminde toplanan kaliteli bitkilerin özlerinin herhangi bir ısı işlemi uygulanmadan alınması sonucunde elde edilmektedir. Hem hayıt bitkisi hem de civanperçemi farmakoloji alanında birçok ilacın yapı taşını oluşturmaktadır. İlkbahar mevsimi ve yaz aylarının başında en verimli dönemlerini yaşayan hayıt ve civanperçemi ekolojik denge açısından da önemli görevler üstlenir.KULLANIM TALİMATI:
 

Yetişkinlere yönelik bir ürün olup günde 1 defa 1 yemek kaşığı (15ml) alınması önerilir. Kullanmadan önce şişeyi çalkalayınız. Buzdolabında saklanması tavsiye edilir.

FACEBOOK YORUMLARI
KULLANICI YORUMLARI
Henüz hiç yorum yapılmamış.
5 yıldız 
4 yıldız 
3 yıldız 
2 yıldız 
1 yıldız 
Bu ürünle ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Yorum

Değerlendirme
Durum mesajı test
YORUMLAR
BİLGİ: İnternet sitemizde yer alan açıklamalar sadece bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım ile ilgili taahhüt ve tavsiye yerine geçmemektedir. Satışını yaptığımız ürünler destek ürünleridir, tedavi amaçlı kullanılmaz ve ilaç değildir. Ürünlerin tüketimleri uygun miktarda sıvı ile desteklenmelidir. Destek ürünleri dengeli ve yeterli bir diyet ile tüketilmelidir. Tek başına kullanım besin ihtiyacınızı karşılamaz.Tatlandırıcı veya farklı ek içerikler bulundurabilir. 18 yaş altı çocuklar ve hamileler hekim veya doktor kontrolünde kullanmalıdırlar. Son tüketim tarihi ve lot numarası kutu üzerinde yer almaktadır. Ürünleri serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Tavsiye edilen miktarı kesinlikle aşmayınız. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayınız.