0850 255 0707
0


TheLifeCo Enginar & Devedikeni Sıvı Ekstraktı 150 ml

TheLifeCo
Havale Fiyatı 151,91 TL

Tek Çekim Fiyatı 159,90 TL
Gelince Haber Ver
TheLifeCo Enginar & Devedikeni Sıvı Ekstraktı 150 ml
795 mg
Enginar Ekstraktı
500 mg
Devedikeni Ekstraktı
150ml
Net Miktar
5ml
Porsiyon Miktarı
Ürün İçeriği
TheLifeCo Enginar & Devedikeni Ekstraktı
Silimarin İçeren Takviye Edici Gıda
150ml

Servis Miktarı: 1 Tatlı Kaşığı (5ml)

Servis Sayısı: 30

Etken Maddeler
 BRD.%

Enginar Ekstraktı
795mg
 **

Devedikeni Ekstraktı
500mg
 **

Silimarin
400mg
 **

Biberiye Ekstraktı
10mg
 **

*Beslenme referans değeri yoktur.
İçindekiler: Deiyonie Su, Gliserol(E422- Kıvam Artırıcı),Enginar Ekstraktı, Devedikeni Ekstraktı, Slimarin, Biberiye Ekstraktı, Potasyum Sorbat (E202- Koruyucu).
ÜRÜN TANIMI:
 

“Enginar” ve “Deve dikeni”, papatyagiller familyasına ait oldukça faydalı bitkilerdir. Enginar ve deve dikeni, uzun yıllar boyunca pek çok medeniyet tarafından farklı amaçlarla kullanılmıştır. TheLifeCo Enginar & Devedikeni Sıvı Ekstraktı enginar, devedikeni, biberiye ekstraktı ve silimarin içeren takviye edici bir gıdadır.KULLANIM TALİMATI:
 

TheLifeCo Enginar ve Devedikeni Ekstraktı’nın  güçlü bir tadı vardır. Düzenli kullandığınız bir ilaç ya da kronik hastalığınız varsa bu ürünü tüketmeden önce doktorunuza danışmanız tavsiye edilir. Herhangi bir sağlık problemi yaşamıyorsanız günde 1 kez 1 çay kaşığı (5ml) tüketebilirsiniz. Kullanımdan önce şişenin iyice çalkalanması gerekir. 

FACEBOOK YORUMLARI
KULLANICI YORUMLARI
Henüz hiç yorum yapılmamış.
5 yıldız 
4 yıldız 
3 yıldız 
2 yıldız 
1 yıldız 
Bu ürünle ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Yorum

Değerlendirme
Durum mesajı test
YORUMLAR
BİLGİ: İnternet sitemizde yer alan açıklamalar sadece bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım ile ilgili taahhüt ve tavsiye yerine geçmemektedir. Satışını yaptığımız ürünler destek ürünleridir, tedavi amaçlı kullanılmaz ve ilaç değildir. Ürünlerin tüketimleri uygun miktarda sıvı ile desteklenmelidir. Destek ürünleri dengeli ve yeterli bir diyet ile tüketilmelidir. Tek başına kullanım besin ihtiyacınızı karşılamaz.Tatlandırıcı veya farklı ek içerikler bulundurabilir. 18 yaş altı çocuklar ve hamileler hekim veya doktor kontrolünde kullanmalıdırlar. Son tüketim tarihi ve lot numarası kutu üzerinde yer almaktadır. Ürünleri serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Tavsiye edilen miktarı kesinlikle aşmayınız. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayınız.