0850 255 0707
0


TheLifeCo At Kestanesi & Alıç Sıvı Ekstraktı 150 ml

TheLifeCo
Havale Fiyatı 113,91 TL

Tek Çekim Fiyatı 119,90 TL
Gelince Haber Ver
TheLifeCo At Kestanesi & Alıç Sıvı Ekstraktı 150 ml
3000Mg
At Kestanesi Ekstraktı
3000Mg
Alıç Ekstraktı
150ml
Net Miktar
15ml
Porsiyon Miktarı
Ürün İçeriği
At Kestanesi&Alıç Ekstraktı İçeren Sıvı Takviye Edici Gıda
150ml

Servis Miktarı: 1 Yemek Kaşığı (15ml)

Servis Sayısı: 10

Etken Maddeler
 BRD.%

At Kestanesi Ekstraktı
3000mg
 **

Alıç Ekstraktı
3000mg
 **

*Beslenme referans değeri yoktur.
İçindekiler:Deiyonize su, At Kestanesi Ekstraktı, Alıç Ekstraktı, Gliserol(E422)(Kıvam artırıcı), Potasyum Sorbat (E202)(Koruyucu)
ÜRÜN TANIMI:
 

TheLifeCo At Kestanesi&Alıç Ekstraktı, at kestanesi ve alıç meyvesinin karışımından oluşan tamamen doğal bir ürün olup sıvı formda üretilmiştir. Sıvı formda olması, tüketim şekilleri bakımından kolaylık sağlamaktadır. İçeriğinde bulunan antioksidanlar sayesinde hücrelerin yenilenmesine ve kardiyovasküler sistemin desteklenmesine yardımcı olur.KULLANIM TALİMATI:
 

Yetişkinlere yönelik bir ürün olup günde 1 defa 1 yemek kaşığı (15ml) alınması önerilir. Kullanmadan önce şişeyi çalkalayınız.

FACEBOOK YORUMLARI
KULLANICI YORUMLARI
Henüz hiç yorum yapılmamış.
5 yıldız 
4 yıldız 
3 yıldız 
2 yıldız 
1 yıldız 
Bu ürünle ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Yorum

Değerlendirme
Durum mesajı test
YORUMLAR
BİLGİ: İnternet sitemizde yer alan açıklamalar sadece bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım ile ilgili taahhüt ve tavsiye yerine geçmemektedir. Satışını yaptığımız ürünler destek ürünleridir, tedavi amaçlı kullanılmaz ve ilaç değildir. Ürünlerin tüketimleri uygun miktarda sıvı ile desteklenmelidir. Destek ürünleri dengeli ve yeterli bir diyet ile tüketilmelidir. Tek başına kullanım besin ihtiyacınızı karşılamaz.Tatlandırıcı veya farklı ek içerikler bulundurabilir. 18 yaş altı çocuklar ve hamileler hekim veya doktor kontrolünde kullanmalıdırlar. Son tüketim tarihi ve lot numarası kutu üzerinde yer almaktadır. Ürünleri serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Tavsiye edilen miktarı kesinlikle aşmayınız. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayınız.