0850 255 0707
0


Solgar Maxi L-Carnitine 500mg 30 Tablet

Solgar
Havale Fiyatı 236,55 TL

Tek Çekim Fiyatı 249,00 TL

* Aroma Seçiniz

Son Tüketim Tarihi - Menşei : Eylül 2024 - ABD Sepete Ekle
 Yükleniyor..
Karşılaştır
Solgar Maxi L-Carnitine 500mg 30 Tablet
500MG
L-Karnitin
1 Tablet
Porsiyon Miktarı
30
Porsiyon
Ürün İçeriği
Solgar Maxi L-Carnitine 500mg
30 Tablet

Servis Miktarı: 1 Tablet
Servis Sayısı: 30

 %Günlük Değer*

L-Karnitin
500mg
 **

**Günlük değerler saptanamamıştır.
İçindekiler: Hacim arttırıcılar (dikalsiyum fosfat, mikrokristalin selüloz), topaklanmayı önleyiciler (silikon dioksit, yağ asitleri, yağ asitlerinin magnezyum tuzları), parlatıcılar (hidroksipropilmetil selüloz, gliserin), stabilizör (çapraz bağlı selüloz gam), renklendirici (titanyum dioksit).
ÜRÜN TANIMI:
 

Solgar L-Carnitine tek tablette serbest formda, yüksek emilimli 500 mg L-karnitin amino asidi içeren takviyedir. L-Karnitin, vücudun enerjiye ihtiyacı olduğu anda yağların hücre içine taşınıp parçalanmasında görev alır. Vücuda giren besinlerin enerjiye çevrilmesinde önemli role sahiptir. Sıvı formu sayesinde hızlı emilim sağlar.  Şeker, tuz, nişasta içermez. Maya, buğday, glüten, soya ve süt ürünleri gibi potansiyel alerjenleri içermez. Yapay aroma, tatlandırıcı ve koruyucular kullanılmamıştır. Vegan ve vejetaryen bireylerin kullanımına da uygundur. L-karnitin hızlı nem çekici bir maddedir, ürün açıldıktan sonra bir ay içerisinde kullanılması önerilmektedir. KULLANIM TALİMATI:
 

Yetişkinler için, tercihen yemeklerden önce, günde bir (1) tablet.

FACEBOOK YORUMLARI
KULLANICI YORUMLARI
Henüz hiç yorum yapılmamış.
5 yıldız 
4 yıldız 
3 yıldız 
2 yıldız 
1 yıldız 
Bu ürünle ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Yorum

Değerlendirme
Durum mesajı test
YORUMLAR
BİLGİ: İnternet sitemizde yer alan açıklamalar sadece bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım ile ilgili taahhüt ve tavsiye yerine geçmemektedir. Satışını yaptığımız ürünler destek ürünleridir, tedavi amaçlı kullanılmaz ve ilaç değildir. Ürünlerin tüketimleri uygun miktarda sıvı ile desteklenmelidir. Destek ürünleri dengeli ve yeterli bir diyet ile tüketilmelidir. Tek başına kullanım besin ihtiyacınızı karşılamaz.Tatlandırıcı veya farklı ek içerikler bulundurabilir. 18 yaş altı çocuklar ve hamileler hekim veya doktor kontrolünde kullanmalıdırlar. Son tüketim tarihi ve lot numarası kutu üzerinde yer almaktadır. Ürünleri serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Tavsiye edilen miktarı kesinlikle aşmayınız. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayınız.