0850 255 0707
0


Solgar L-Glutamine 1000mg 60 Vejetaryen Kapsül

Solgar
Havale Fiyatı 166,25 TL

Tek Çekim Fiyatı 175,00 TL

* Aroma Seçiniz

Son Tüketim Tarihi - Menşei : Temmuz 2024 - ABD Sepete Ekle
 Yükleniyor..
Karşılaştır
Solgar L-Glutamine 1000mg 60 Vejetaryen Kapsül
1000MG
L-Glutamine
1 Kapsül
Porsiyon Miktarı
60
Porsiyon
Ürün İçeriği
Solgar L-Glutamine 1000mg
100 Vejetaryen Kapsül

Servis Miktarı: 1 Kapsül

Servis Sayısı: 100

 %Günlük Değer*

L-Glutamine
1000mg
 **

**Günlük değerler saptanamamıştır.
İçindekiler: Hacim arttırıcılar (mikrokristalin selüloz, hidroksipropil selüloz), topaklanmayı önleyiciler (yağ asitleri, yağ asitlerinin magnezyum tuzları, silikon dioksit), stabilizör (çapraz bağlı selüloz gam), parlatıcılar (hidroksipropilmetil selüloz, gliserin).
ÜRÜN TANIMI:
 

Serbest formda, emilimi yüksek 1000 mg L-Glutamin amino asidi içeren takviyedir. Şeker, tuz, nişasta içermez. Maya, buğday, glüten, soya ve süt ürünleri gibi potansiyel alerjenleri içermez. Yapay aroma, renklendirici, tatlandırıcı ve koruyucular kullanılmamıştır. Vegan ve vejetaryen bireylerin kullanımına da uygundur.



KULLANIM TALİMATI:
 

Yetişkinler için, tercihen yemek zamanı, günde bir – dört (1 - 4) tablet. Bol su ile alınız.

FACEBOOK YORUMLARI
KULLANICI YORUMLARI
Henüz hiç yorum yapılmamış.
5 yıldız 
4 yıldız 
3 yıldız 
2 yıldız 
1 yıldız 
Bu ürünle ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Yorum

Değerlendirme
Durum mesajı test
YORUMLAR
BİLGİ: İnternet sitemizde yer alan açıklamalar sadece bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım ile ilgili taahhüt ve tavsiye yerine geçmemektedir. Satışını yaptığımız ürünler destek ürünleridir, tedavi amaçlı kullanılmaz ve ilaç değildir. Ürünlerin tüketimleri uygun miktarda sıvı ile desteklenmelidir. Destek ürünleri dengeli ve yeterli bir diyet ile tüketilmelidir. Tek başına kullanım besin ihtiyacınızı karşılamaz.Tatlandırıcı veya farklı ek içerikler bulundurabilir. 18 yaş altı çocuklar ve hamileler hekim veya doktor kontrolünde kullanmalıdırlar. Son tüketim tarihi ve lot numarası kutu üzerinde yer almaktadır. Ürünleri serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Tavsiye edilen miktarı kesinlikle aşmayınız. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayınız.