0850 255 0707
0


Solgar L-Carnitine 1500mg 473ml

Solgar
Havale Fiyatı 379,05 TL

Tek Çekim Fiyatı 399,00 TL

* Aroma Seçiniz

Son Tüketim Tarihi - Menşei : Ekim 2023 - ABD Sepete Ekle
 Yükleniyor..
Karşılaştır
Solgar L-Carnitine 1500mg 473ml
1500ML
L-Carnitine
10MG
B5 Vitamini
15ML
Porsiyon Miktarı
31
Porsiyon
Ürün İçeriği
Solgar L-Carnitine 1500mg
473ML

Servis Miktarı: 1 Ölçek (15ml)
Servis Sayısı: 31

 %Günlük Değer*

L-Carnitine
1500mg
 **

Vitamin B5
10mg
 **

** Günlük değerler saptanamamıştır.
İçindekiler: Emülgatör (gliserin), saf su, L-Karnitin (serbest form), asitlik düzenleyici (sitrik asit), doğal limon aroması, koruyucular (potasyum sorbat, sodyum benzoat), dekspantenol.
ÜRÜN TANIMI:
 

Solgar L-Carnitine 1500mg 1 porsiyonunda 1500mg L-Karnitin içeren sporcu gıdasıdır. L-Karnitin, vücudun enerjiye ihtiyacı olduğu anda yağların hücre içine taşınıp parçalanmasında görev alır. Vücuda giren besinlerin enerjiye çevrilmesinde önemli role sahiptir. Sıvı formu sayesinde hızlı emilim sağlar.  Şeker ve nişasta içermez. Maya, buğday, gluten, soya ve süt ürünleri gibi potansiyel alerjenleri içermez. Renklendirici, yapay aroma ve tatlandırıcı kullanılmamıştır. Vegan ve vejertaryenler için uygundur.KULLANIM TALİMATI:
 

Antrenmandan yarım saat önce 1 porsiyon(15ml) olmak üzere günde 1 defa tüketiniz.

FACEBOOK YORUMLARI
KULLANICI YORUMLARI
Henüz hiç yorum yapılmamış.
5 yıldız 
4 yıldız 
3 yıldız 
2 yıldız 
1 yıldız 
Bu ürünle ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Yorum

Değerlendirme
Durum mesajı test
YORUMLAR
BİLGİ: İnternet sitemizde yer alan açıklamalar sadece bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım ile ilgili taahhüt ve tavsiye yerine geçmemektedir. Satışını yaptığımız ürünler destek ürünleridir, tedavi amaçlı kullanılmaz ve ilaç değildir. Ürünlerin tüketimleri uygun miktarda sıvı ile desteklenmelidir. Destek ürünleri dengeli ve yeterli bir diyet ile tüketilmelidir. Tek başına kullanım besin ihtiyacınızı karşılamaz.Tatlandırıcı veya farklı ek içerikler bulundurabilir. 18 yaş altı çocuklar ve hamileler hekim veya doktor kontrolünde kullanmalıdırlar. Son tüketim tarihi ve lot numarası kutu üzerinde yer almaktadır. Ürünleri serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Tavsiye edilen miktarı kesinlikle aşmayınız. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayınız.