0850 255 0707
0


Solgar L-Arginine 1000mg 90 Tablet

Solgar
Havale Fiyatı 255,55 TL

Tek Çekim Fiyatı 269,00 TL

* Aroma Seçiniz

Son Tüketim Tarihi - Menşei : Mayıs 2025 - ABD Sepete Ekle
 Yükleniyor..
Karşılaştır
Solgar L-Arginine 1000mg 90 Tablet
1000MG
L-Arginine
1 Tablet
Porsiyon Miktarı
90
Porsiyon
Ürün İçeriği
Solgar L-Arginine 1000mg
90 Tablet

Servis Miktarı: 1 Tablet

Servis Sayısı: 90

 % Günlük Değer*

L-Arginine
1000mg
 **

**Günlük değerler saptanamamıştır.
İçindekiler: Hacim arttırıcılar (mikrokristalin selüloz, hidroksipropil selüloz), topaklanmayı önleyiciler (yağ asitleri, silikon dioksit, yağ asitlerinin magnezyum tuzları), stabilizör (çapraz bağlı selüloz gam), parlatıcılar (hidroksipropilmetil selüloz, gliserin).
ÜRÜN TANIMI:
 

Tek tablette emilimi yüksek, serbest formda 1000 mg L-Arjinin aminoasidi içeren takviyedir. Şeker, tuz, nişasta içermez. Maya, buğday, glüten, soya ve süt ürünleri gibi potansiyel alerjenleri içermez. Yapay aroma, renklendirici, tatlandırıcı ve koruyucular kullanılmamıştır.KULLANIM TALİMATI:
 

Yetişkinler için, tercihen yemek zamanı, günde bir-üç (1-3) tablet. Bol su ile alınız.

Benzer Ürünler
FACEBOOK YORUMLARI
KULLANICI YORUMLARI
Henüz hiç yorum yapılmamış.
5 yıldız 
4 yıldız 
3 yıldız 
2 yıldız 
1 yıldız 
Bu ürünle ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Yorum

Değerlendirme
Durum mesajı test
YORUMLAR
BİLGİ: İnternet sitemizde yer alan açıklamalar sadece bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım ile ilgili taahhüt ve tavsiye yerine geçmemektedir. Satışını yaptığımız ürünler destek ürünleridir, tedavi amaçlı kullanılmaz ve ilaç değildir. Ürünlerin tüketimleri uygun miktarda sıvı ile desteklenmelidir. Destek ürünleri dengeli ve yeterli bir diyet ile tüketilmelidir. Tek başına kullanım besin ihtiyacınızı karşılamaz.Tatlandırıcı veya farklı ek içerikler bulundurabilir. 18 yaş altı çocuklar ve hamileler hekim veya doktor kontrolünde kullanmalıdırlar. Son tüketim tarihi ve lot numarası kutu üzerinde yer almaktadır. Ürünleri serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Tavsiye edilen miktarı kesinlikle aşmayınız. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayınız.