0850 255 0707
0


Solgar Acetyl L-Carnitine 250mg 30 Vejetaryen Kapsül

Solgar
Havale Fiyatı 179,55 TL

Tek Çekim Fiyatı 189,00 TL

* Aroma Seçiniz

Son Tüketim Tarihi - Menşei : Haziran 2024 - ABD Sepete Ekle
 Yükleniyor..
Karşılaştır
Solgar Acetyl L-Carnitine 250mg 30 Vejetaryen Kapsül
250MG
Asetil Karnitin
1 Kapsül
Porsiyon Miktarı
30
Porsiyon
Ürün İçeriği
Solgar Acetyl L-Carnitine 250mg
30 Vejetaryen Kapsül

Servis Miktarı: 1 Kapsül
Servis Sayısı: 30

 %Günlük Değer*

Asetil L-Carnitine
250mg
 **

**Günlük değerler saptanamamıştır.
İçindekiler: Asetil L-Karnitin HCI (servest form), Hacim arttırıcılar (dikalsiyum fosfat, mikrokristalin selüloz), kapsül (hidroksipropilmetil selüloz), topaklanmayı önleyiciler (yağ asitlerinin magnezyum tuzları, silikon dioksit).
ÜRÜN TANIMI:
 

Solgar L-Carnitine 250mg 1 porsiyonunda 250mg Asetil L-Karnitin içeren sporcu gıdasıdır. L-Karnitin, vücudun enerjiye ihtiyacı olduğu anda yağların hücre içine taşınıp parçalanmasında görev alır. Vücuda giren besinlerin enerjiye çevrilmesinde önemli role sahiptir. Şeker, tuz, nişasta içermez. Maya, buğday, glüten, soya ve süt ürünleri gibi potansiyel alerjenleri içermez. Renklendirici, yapay aroma, tatlandırıcı ve koruyucular kullanılmamıştır. Vegan ve vejetaryen bireylerin kullanımına da uygundur.KULLANIM TALİMATI:
 

Yetişkinler için, tercihen yemek aralarında, günde bir (1) kapsül. Bol su ile alınız.

FACEBOOK YORUMLARI
KULLANICI YORUMLARI
Henüz hiç yorum yapılmamış.
5 yıldız 
4 yıldız 
3 yıldız 
2 yıldız 
1 yıldız 
Bu ürünle ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Yorum

Değerlendirme
Durum mesajı test
YORUMLAR
BİLGİ: İnternet sitemizde yer alan açıklamalar sadece bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım ile ilgili taahhüt ve tavsiye yerine geçmemektedir. Satışını yaptığımız ürünler destek ürünleridir, tedavi amaçlı kullanılmaz ve ilaç değildir. Ürünlerin tüketimleri uygun miktarda sıvı ile desteklenmelidir. Destek ürünleri dengeli ve yeterli bir diyet ile tüketilmelidir. Tek başına kullanım besin ihtiyacınızı karşılamaz.Tatlandırıcı veya farklı ek içerikler bulundurabilir. 18 yaş altı çocuklar ve hamileler hekim veya doktor kontrolünde kullanmalıdırlar. Son tüketim tarihi ve lot numarası kutu üzerinde yer almaktadır. Ürünleri serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Tavsiye edilen miktarı kesinlikle aşmayınız. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayınız.