0850 255 0707
0


Phardux L-Arginine Powder 300gr

Phardux
Havale Fiyatı 198,55 TL

Tek Çekim Fiyatı 209,00 TL

* Aroma Seçiniz

Son Tüketim Tarihi - Menşei : Aralık 2023 - Türkiye Sepete Ekle
 Yükleniyor..
Karşılaştır
Phardux L-Arginine Powder 300gr
3500MG
L-Arginine
5G
Porsiyon Miktarı
60
Porsiyon
Ürün İçeriği
Phardux L-Arginine Powder
300 Gram

Servis Miktarı: 1 Ölçek (5g)

Servis Sayısı: 60

 % Günlük Değer*


Enerji
14,07kcal
 **

Yağ
0g
 **

  -Doymuş Yağ
0g
 **

Karbonhidrat
1,02g
 **

  -Şeker
0g
 **

Lif
0g
 **

Protein
3,5g
 **

Tuz
0g
 **

L-Arginine
3500mg
 **

**Günlük değerler saptanamamıştır.
İçindekiler: L-Arjinin, Doğala Özdeş Portakal Aroma Vericisi, Asitlik Düzenleyici: Sitrik Asit, Dekstroz, Maltodekstrin, Topaklanmayı Önleyici: Tri Kalsiyum Fosfat, Tatlandırıcılar: Sukraloz, Asesulfam K, Renklendirici: *Tartrazin.
ÜRÜN TANIMI:
 

Phardux L-Arginine Powder portakal aromalı amino asit içeren sporcu gıdasıdır. Tatlandırıcı içerir. Yoğun fiziksel aktivite dönemlerinde amino asit dengesini korumak amacıyla formüle edilmiştir. Arjinin aynı zamanda Nitrik Oksit olarak bilinen gazın öncüsüdür. Arjinin hakkında, damarlardaki rahatlamaya bağlı olarak kaslardaki enerji üretimi ve kas metabolizmalanması üzerine etkilerini araştıran bilimsel çalışmalar bulunmaktadır. KULLANIM TALİMATI:
 

1 Ölçek (5gr) ürünü 250ml su ile tamamen çözülünceye kadar karıştırın. Günde 1 porsiyon antrenmandan önce tüketmeniz tavsiye edilir. Tavsiye edilen günlük porsiyon miktarını aşmayınız.

FACEBOOK YORUMLARI
KULLANICI YORUMLARI
Henüz hiç yorum yapılmamış.
5 yıldız 
4 yıldız 
3 yıldız 
2 yıldız 
1 yıldız 
Bu ürünle ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Yorum

Değerlendirme
Durum mesajı test
YORUMLAR
BİLGİ: İnternet sitemizde yer alan açıklamalar sadece bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım ile ilgili taahhüt ve tavsiye yerine geçmemektedir. Satışını yaptığımız ürünler destek ürünleridir, tedavi amaçlı kullanılmaz ve ilaç değildir. Ürünlerin tüketimleri uygun miktarda sıvı ile desteklenmelidir. Destek ürünleri dengeli ve yeterli bir diyet ile tüketilmelidir. Tek başına kullanım besin ihtiyacınızı karşılamaz.Tatlandırıcı veya farklı ek içerikler bulundurabilir. 18 yaş altı çocuklar ve hamileler hekim veya doktor kontrolünde kullanmalıdırlar. Son tüketim tarihi ve lot numarası kutu üzerinde yer almaktadır. Ürünleri serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Tavsiye edilen miktarı kesinlikle aşmayınız. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayınız.