0850 255 0707
0


Optimum Gold Standard Whey Protein Tozu 30gr 1 Adet

Optimum Nutrition
Havale Fiyatı 29,45 TL

Tek Çekim Fiyatı 31,00 TL

* Aroma Seçiniz

Son Tüketim Tarihi - Menşei : Ağustos 2023 - İngiltere Sepete Ekle
 Yükleniyor..
Karşılaştır
Optimum Gold Standard Whey Protein Tozu 30gr 1 Adet
24G
PROTEİN
5,5G
BCAA
30,4G
PORSİYON MİKTARI
1
PORSİYON
Ürün İçeriği
Optimum Nutrition Gold Standard Whey
30,4 Gram

Servis Miktarı: 1 Poşet (30,4 Gram)

Servis Sayısı: 1

  %Günlük Değer*

Enerji
114kcal
 **

Yağ
1,1g
 **

  -doymuş yağ
0,7g
 **

Karbonhidrat
1,8g
 **

  -şeker
1,2g
 **

Protein
23,9g
 **

Lif
0,6g
 **

Tuz
0,185g
 **

Sodyum
0,074g
 **

** Günlük değerler saptanamamıştır.

İçindekiler : Süt proteinleri %92,66 ( peyniraltı suyu protein izolatı, peyniraltı suyu protein konsantresi, hidrolize peyniraltı suyu protein izolatı ) , Kakao, Doğal Çikolata Aroma Vericisi, Tatlandırıcılar ( asesülfam K, sukraloz ), Emülgatör (E322 Soya Lesitini), Enzim Karışımı (amilaz, proteaz, selülaz, beta-d-galaktosidaz, lipaz).

Alerjen Uyarı : Süt ve soya ürünü içerir. Gluten, fındık, yumurta ve yerfıstığı işleyen bir tesiste üretilmiştir.
Optimum Gold Standard Whey ürünlerinde topaklanmayı engelleyici bileşenler kullanılmadığından, tozun yapısında topaklanma olabilmektedir. Bu durum ürünün içeriğini etkilememektedir.
ÜRÜN TANIMI:
  Optimum Nutrition Gold Standard Whey, toz formda peynir altı suyu izolesi, hidrolize peynir altı suyu protein izolesi ve peynir altı suyu protein konsantresinden elde edilmiş bir protein ürünüdür.

KULLANIM TALİMATI:
 1 porsiyon (30,4 gram) ürünü 300ml su veya yağsız sütle karıştırarak içiniz. Günde 1-2 porsiyon tüketmeniz önerilir. Tavsiye edilen porsiyon miktarını aşmayın.
FACEBOOK YORUMLARI
KULLANICI YORUMLARI
Henüz hiç yorum yapılmamış.
5 yıldız 
4 yıldız 
3 yıldız 
2 yıldız 
1 yıldız 
Bu ürünle ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Yorum

Değerlendirme
Durum mesajı test
YORUMLAR
BİLGİ: İnternet sitemizde yer alan açıklamalar sadece bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım ile ilgili taahhüt ve tavsiye yerine geçmemektedir. Satışını yaptığımız ürünler destek ürünleridir, tedavi amaçlı kullanılmaz ve ilaç değildir. Ürünlerin tüketimleri uygun miktarda sıvı ile desteklenmelidir. Destek ürünleri dengeli ve yeterli bir diyet ile tüketilmelidir. Tek başına kullanım besin ihtiyacınızı karşılamaz.Tatlandırıcı veya farklı ek içerikler bulundurabilir. 18 yaş altı çocuklar ve hamileler hekim veya doktor kontrolünde kullanmalıdırlar. Son tüketim tarihi ve lot numarası kutu üzerinde yer almaktadır. Ürünleri serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Tavsiye edilen miktarı kesinlikle aşmayınız. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayınız.