0850 255 0707
0


Optimum Gold Standard Gainer Karbonhidrat Tozu 3250gr

Optimum Nutrition
Havale Fiyatı 408,50 TL

Tek Çekim Fiyatı 430,00 TL
Gelince Haber Ver
Optimum Gold Standard Gainer Karbonhidrat Tozu 3250gr
55G
PROTEİN
762KCAL
KALORİ
105G
KARBONHİDRAT
203G
PORSİYON MİKTARI
16
PORSİYON
Ürün İçeriği
ON Gold Standard Gainer
3250 Gram

Servis Miktarı: 203g (1 ölçü)

Servis Sayısı: yaklaşık 16

  %Günlük Değer*

Enerji
762kcal
 **

Yağ
12g
 **

  -doymuş yağ
8,2g
 **

Karbonhidrat
105g
 **

  -şeker
10g
 **

Lif
7,2g
 **

Protein
55g
 **

Tuz
1,18g
 **

**Günlük değerler saptanamamıştır.

İçindekiler : süt proteinleri %42 (peyniraltı suyu protein izolatı, peyniraltı suyu protein konsantresi, süt protein konsantresi, hidrolize peyniraltı suyu protein izolatı, emülgatör (E322 soya lesitini)) , karbonhidrat kompleksi ( buğday unu, patates nişastası, bezelye nişastası), maltodekstrin, yağı azaltılmış kakao tozu, emülgatör, doğal aroma verici, öğütülmüş keten tohumu, kıvam artırıcı, sodyum klorür, tatlandırıcı.

Alerjen Uyarı: Süt, gluten ve soya içerir.
ÜRÜN TANIMI:
 Optimum Nutrition Gold Standard Gainer, bulk ya da kilo alma dönemlerinde sporcuların daha hızlı sonuçlara ulaşmasını sağlayan bir karbonhidrat ürünüdür.

KULLANIM TALİMATI:
 Bir porsiyon (203g) ürünü 650ml su ile karıştırarak içebilirsiniz. Günde 1-2 porsiyon tüketmeniz önerilir. Tavsiye edilen porsiyon miktarını aşmayın.
FACEBOOK YORUMLARI
KULLANICI YORUMLARI
Henüz hiç yorum yapılmamış.
5 yıldız 
4 yıldız 
3 yıldız 
2 yıldız 
1 yıldız 
Bu ürünle ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Yorum

Değerlendirme
Durum mesajı test
YORUMLAR
BİLGİ: İnternet sitemizde yer alan açıklamalar sadece bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım ile ilgili taahhüt ve tavsiye yerine geçmemektedir. Satışını yaptığımız ürünler destek ürünleridir, tedavi amaçlı kullanılmaz ve ilaç değildir. Ürünlerin tüketimleri uygun miktarda sıvı ile desteklenmelidir. Destek ürünleri dengeli ve yeterli bir diyet ile tüketilmelidir. Tek başına kullanım besin ihtiyacınızı karşılamaz.Tatlandırıcı veya farklı ek içerikler bulundurabilir. 18 yaş altı çocuklar ve hamileler hekim veya doktor kontrolünde kullanmalıdırlar. Son tüketim tarihi ve lot numarası kutu üzerinde yer almaktadır. Ürünleri serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Tavsiye edilen miktarı kesinlikle aşmayınız. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayınız.