0850 255 0707
0


Olimp Whey Protein Dragon Ball Z Edition 2270gr

Olimp
Havale Fiyatı 736,25 TL

Tek Çekim Fiyatı 775,00 TL
Gelince Haber Ver
Olimp Whey Protein Dragon Ball Z Edition 2270gr
26.8G
Protein
37G
Porsiyon Miktarı
61
Porsiyon
Ürün İçeriği
Whey Protein Dragon Ball Z Edition
2270 Gram

Servis Miktarı : 1 Ölçek (37g)

Servis Sayısı : 61

 % Günlük Değer*

Enerji
146kcal
 **

Protein
26,8g
 **

Karbonhidrat
4,4g
 **

  -Şeker
1,9g
 **

Yağ
2,1g
 **

  -Doymuş Yağ
0,3g
 **

Tuz
0mg
 **

**Günlük değerler saptanamamıştır.

ÜRÜN TANIMI:
 Olimp Whey Protein Dragon Ball Z Edition, CFM teknolojisi ile geliştirilmiş olup yüksek oranda protein karışımı içermektedir. Bunlar ultrafiltre edilmiş konsantre peynir altı suyu proteini ve izole peynir altı suyu proteinleridir. Anime serisi olan Dragon Ball Z Edition kaplaması ile dikkat çekmektedir. Spor sonrası kullanım açısından uygun olan Olimp Whey Protein, CFM filtreleme özelliği sayesinde emilim hızı açısından üstün bir üründür.

KULLANIM TALİMATI:
 1 porsiyon (37 gram) ürünü antrenman sonrasında 300-350ml su veya yarım yağlı süt ile karıştırarak tüketebilirsiniz. Önerilen porsiyon miktarını aşmayınız.
FACEBOOK YORUMLARI
KULLANICI YORUMLARI
Henüz hiç yorum yapılmamış.
5 yıldız 
4 yıldız 
3 yıldız 
2 yıldız 
1 yıldız 
Bu ürünle ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Yorum

Değerlendirme
Durum mesajı test
YORUMLAR
BİLGİ: İnternet sitemizde yer alan açıklamalar sadece bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım ile ilgili taahhüt ve tavsiye yerine geçmemektedir. Satışını yaptığımız ürünler destek ürünleridir, tedavi amaçlı kullanılmaz ve ilaç değildir. Ürünlerin tüketimleri uygun miktarda sıvı ile desteklenmelidir. Destek ürünleri dengeli ve yeterli bir diyet ile tüketilmelidir. Tek başına kullanım besin ihtiyacınızı karşılamaz.Tatlandırıcı veya farklı ek içerikler bulundurabilir. 18 yaş altı çocuklar ve hamileler hekim veya doktor kontrolünde kullanmalıdırlar. Son tüketim tarihi ve lot numarası kutu üzerinde yer almaktadır. Ürünleri serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Tavsiye edilen miktarı kesinlikle aşmayınız. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayınız.