0850 255 0707
0


Nutrever Whey Isolate Protein 900gr

Nutrever
Havale Fiyatı 664,05 TL

Tek Çekim Fiyatı 699,00 TL

* Aroma Seçiniz

* Hediye Seçiniz

Son Tüketim Tarihi - Menşei : Mayıs 2024 - Almanya Sepete Ekle
 Yükleniyor..
Karşılaştır
Nutrever Whey Isolate Protein 900gr
25.2G
Protein
6.3G
Bcaa
30G
Porsiyon Miktarı
30
Porsiyon
Ürün İçeriği
Nutrever Whey Isolate
900 Gram

Servis Miktarı: 1 Ölçek (30g)

Servis Sayısı : 30

 % Günlük Değer*

Enerji
108kcal
 **

Yağ
0,45g
 **

  -Doymuş Yağ
0,2g
 **

Karbonhidrat
0,75g
 **

  -Şeker
0,5g
 **

Protein
25,2g
 **

Tuz
0,13g
 **

**Günlük değerler saptanamamıştır.

İçindekiler: %2,4 izole peynir altı suyu proteini, %6 yağsız kakaou tozu, emülgatör: soya lesitini, aroma verici: çikolata , tatlandırıcılar: sukraloz, steviol glikozitler, topaklanmayı önleyici: slikon dioksit. süt ve soya ürünleri içerir.
ÜRÜN TANIMI:
 Nutrever Whey Isolate Protein Tozu, yüksek proteinli sporocu gıdasıdır.Yağ ve şeker oranı düşüktür.Antrenman sonrası yıkılan kasları besler.Kas gelişimine yardımcı olur. Vücudun günlük protein ihtiyacını karşılar.

KULLANIM TALİMATI:
 1 porsiyon (30 gram) ürünü antrenman sonrasında 300-350ml su veya yarım yağlı süt ile karıştırarak tüketebilirsiniz. Önerilen porsiyon miktarını aşmayınız.
FACEBOOK YORUMLARI
KULLANICI YORUMLARI
Henüz hiç yorum yapılmamış.
5 yıldız 
4 yıldız 
3 yıldız 
2 yıldız 
1 yıldız 
Bu ürünle ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Yorum

Değerlendirme
Durum mesajı test
YORUMLAR
BİLGİ: İnternet sitemizde yer alan açıklamalar sadece bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım ile ilgili taahhüt ve tavsiye yerine geçmemektedir. Satışını yaptığımız ürünler destek ürünleridir, tedavi amaçlı kullanılmaz ve ilaç değildir. Ürünlerin tüketimleri uygun miktarda sıvı ile desteklenmelidir. Destek ürünleri dengeli ve yeterli bir diyet ile tüketilmelidir. Tek başına kullanım besin ihtiyacınızı karşılamaz.Tatlandırıcı veya farklı ek içerikler bulundurabilir. 18 yaş altı çocuklar ve hamileler hekim veya doktor kontrolünde kullanmalıdırlar. Son tüketim tarihi ve lot numarası kutu üzerinde yer almaktadır. Ürünleri serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Tavsiye edilen miktarı kesinlikle aşmayınız. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayınız.