0850 255 0707
0

PHARDUX HAKKINDA

Türkiye’deki Sporcu Gıdası sektöründe ihtiyaç duyulan tüm ürünleri en iyi kalitede üretmeyi hedefleyen Phardux, Yakamoz Sporcu Gıdaları’na ait bir markadır.

Phardux ürünleri Türkiye’de Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’ndan gerekli izinler alınarak, modern tesislerde tam otomatik sistemler kullanılıp, hijyen prosedürlerine uyularak el değmeden üretilmektedir. Aynı zamanda tüm ürünlerde uygun şartlarda, mümkün olan en iyi kaliteyi sunmayı hedeflemektedir.

Phardux, hammadde kalitesi ile dikkat çekmektedir. Hammadde tedariği ise Almanya, İspanya, Belçika, Hollanda gibi Avrupa ülkelerinden sağlanmaktadır. Alternatif ürünleriyle farklı tat imkanları da sunan marka, sınıfının en iyilerindendir. Amino asit, kreatin, güç ve performans kategorilerinde yer alan ürünlere sahip olan Phardux Nutrition, sporcuların verimliliğini ileri seviyeye taşımasına yardımcı olacak gıda takviyelerini üretmektedir.

Ürün Çeşitliliği;

Phardux Gainer; ürün 250gr 1 porsiyonunda, 198,3gr karbonhidrat içermektedir. Aynı zamanda Phardux’un içerisinde bulunan 25,6gr protein miktarı ve vitamin mineral desteği ile sınıfının iyileri arasında yer almasına katkı sağlamaktadır.
Phardux Gainer; ISO 22000:2005 kalite ve güvence sertifikalarına sahip , HACCP belgeli üretim tesislerinde üretilmektedir.

Phardux Bcaa Powder 2:1:1, kaliteli ham madde anlayışı ve ürün yüksek BCAA oranıyla dikkat çekmektedir. Farklı aroma alternatiflerine sahip olması tercih kolaylığı sağlamaktadır.
Phardux Bcaa; ISO 22000:2005 ve ISO 9001:2008 kalite ve güvence sertifikalarına sahip, HACCP belgeli üretim tesislerinde üretilmektedir.

Phardux L-Glutamine Powder; aromasız olan ürün %100 saf formdadır. İlave aroma ve katkı maddesi içermez. Antrenmanlarınızdan daha fazla verim almanız ve kas yapınızı hızla ortaya çıkarmanız mümkün olmaktadır.
Phardux Glutamine; ISO 22000:2005 ve ISO 9001:2008 kalite ve güvence sertifikalarına sahip, HACCP belgeli üretim tesislerinde üretilmektedir.

Phardux Creatine Monohydrate Powder; aromasız olan ürün %100 saf formdadır. İlave aroma ve katkı maddesi içermez. Vücut geliştirme ile ilgilenen sporcuların antrenmanlarındaki performansını artırmaya yardımcı olur.
Phardux Creatine; ISO 22000:2005 ve ISO 9001:2008 kalite ve güvence sertifikalarına sahip, HACCP belgeli üretim tesislerinde üretilmektedir.

Phardux Fıstık Ezmesi; alternatif aroma seçenekleriyle farklı tat imkanları sunmaktadır. Phardux yer fıstığı ezmesi kolay sürülebilir, içeriğinde ilave şeker, koruyucu ve katkı maddesi içermez.