0850 255 0707
0
Xpro Tribulus 90 Kapsül

Xpro Tribulus 90 Kapsül

116,00 TL

129,00 TL

Performans ve Dayanıklılık Ürünleri Nelerdir?

Performans ve dayanıklılık ürünleri, adından da anlaşılacağı üzere antrenmanlar sırasında performansı artışı yaratan, güç ve dayanıklılığı artıran ürünlerdir. Aminoasitler gibi çeşitli takviyeler ile vücudumuzun enerjisi artırılabilir ve antrenman süresi uzatılabilir. Bu durumda performansa olan olumlu etkiler de gözle görülür bir şekilde olacaktır. Güç ve performans ürünleri denildiğinde ilk karşımıza çıkanlar ise L-Karnitin içerikli ürünler, hacim veren Builder ürünler, Kreatin, Glutamin ve Taurin içerikli karışımlar ve Pre-workout için hazırlanan özel karışımlardır. Biraz daha detaya inecek olursak ise Pre-workout ürünleri içerisinde Beta alanin, Arjinin, Lösin, Kafein ve Sitrülin malat gibi önemli maddelerin olduğunu görüyoruz. Gelelim tüm bunların ne işe yaradığına…

Performans ve Dayanıklılık Ürünleri Ne İşe Yarar?

Performans ürünleri, temelde antrenmanlar sırasında performansımızı artıran birer takviyedir. Ancak bununla birlikte vücudumuzda başka olumlu durumlar da gözlenir. Şöyle ki, bu ürünler yüksek performansın yanı sıra antrenman sürelerini uzatabilir yani dayanıklılığımızı artırabilirler. Kas dayanıklılığının artması ile kas yıkımı engellenmiş olur. Aynı zamanda yağ yakımı da desteklenerek kilo vermek isteyenler de pozitif etkiler görebilir. Antrenmandan önce ve antrenmandan sonra alacağınız bu tür kas ve güç artırıcı ürünler, konsantrasyonu ve odaklanmayı sağlarken, daha yüksek ağırlıklar ile antrenman yapmaya yardımcı olabilir. Uzun süre antrenman yapmak isteyenlerin ihtiyacı olan spor öncesi ürünleri tam olarak bu alternatiflerdir. Tüm bunların yanı sıra damar açısı özelliğe sahiptir ve kalp ve damar hastalıklarına karşı koruyucu olabilir.

Performans ve Dayanıklılık Ürünleri Kullanımı

Toz, sıvı ve kapsül gibi farklı formlarda sunulan performans ve dayanıklılık ürünleri, antrenman sırasında vücudun ihtiyacı olan desteği sağladığı için genellikle antrenmandan 20 – 30 dakika önce alınmalıdır. Ancak bununla birlikte, antrenman esnasında da alınabilir. Diğer taraftan antrenman sonrası, yoğun geçen antrenmanın kas yıkımı gibi olumsuz etkileri olmaması için de destek alınabilir. Kondisyon çalışmalarında etkinlik gösteren antrenman öncesi ürünlerin alımında, süt gibi protein içerikli içecekler tercih edilebilir. Antrenman öncesi beslenmede son derece önemlidir bu uygulama. Kullanım miktarlarının ise doğru tespit edilmesi önemlidir. Bunun için ürünün üzerindeki talimatları dikkate alabilirsiniz. Uygun miktarda ürünü, uygun miktarda sıvı ile birlikte tüketebilir ve sorunsuzca uzun süre antrenman yapabilirsiniz.

Pre-Workout Nedir, Ne İşe Yarar?

Pre-workout olarak ifade edilen ürünler, antrenman öncesinde alınması önerilen ve antrenmanlarımıza etki eden ürünlerdir. Daha fazla yağ yakma ve daha hızlı bir şekilde vücudun toparlanması anlamını taşıyan bu kavram ile spor çalışmalarınızdan oldukça hızlı sonuç almaya başlarsınız. Pre-workout ürünleri olarak belli bileşenler sunulur ve ihtiyaca göre enerji veren, performans artıran, dayanıklılığı artıran, kas gelişimini ya da yağ yakımını hızlandıran ürünler tercih edilebilir. Pre-workout ürünleri tam olarak sıraladığımız tüm bu faydaları gösterebilir. Ne işe yarar sorusunun cevabı olan bu faydaları siz de tercih edeceğiniz ürünler ile elde edebilirsiniz. Sayısız markanın, çokça içerik farklılığına sahip ürüne kolayca ulaşabileceğiniz bu adreste, alışveriş yapmanız da çok kolay olacak. Satın alacağınız ürünlere karar verdiyseniz kolayca ödeme aşamasına gidebilir ve hızlı gönderim hizmetimiz sayesinde en hızlı şekilde ürünlerinize kavuşabilirsiniz. Kaliteli ürünleri, güvenilir markaları ve sorunsuz hizmeti bir arada bulacağınız sitemiz ve profesyonel ekibimiz sizi bekliyor. Pre-workout ürünleri başta olmak üzere vücut geliştirme ile ilgilenen herkesin ihtiyaç duyabileceği sayısız supplementi mümkün olan en uygun fiyatlar ile sunmaya çalışıyoruz. Bu sayede çalışmalarınıza destek olabilir ve başarılarınız ile daha da fazla gururlanabiliriz. Hadi, hemen antrenmanlarınızı bir üst noktaya taşıyacak takviyeleri seçin ve siparişinizi verin!