0850 255 0707
0

İzole Protein Nedir?

İzole proteinler, basit bir tanım yapacak olursak proteinler arasında en saf halde olanlardır. Saf protein olan İzole Whey proteini, en az %90 oranında protein içerdiği için, piyasadaki en yüksek protein içeriği olarak bilinir. Whey protein tozunun yoğun içerikli olanı şeklinde ifade edebiliriz. İzole Whey proteini ya da Whey protein i izolesi gibi tanımlamalar ile karşılaşmak da mümkündür.

İzole Protein Kullanımı

İzole protein kullanımı, bugün profesyonel ya da amatör olarak spor yapan pek çok kişinin tercihidir. Özellikle antrenmanların sonrasında alınması önerilir.

İzole Protein Fiyatları

İzole protein fiyatları, standart protein tozları ile yaptığımız kıyaslamada bahsettiğimiz üzere biraz daha yüksektir. Çünkü çok daha yoğun ve karmaşık bir üretim süreci sonucunda ortaya çıkar. Buna bağlı olarak da yüksek fiyatlar ile piyasaya sunulur. Diğer taraftan online mağazalarda oldukça uygun fiyatlar ile karşılaşabilirsiniz. Kaliteyi uygun fiyatlar ile sunma hedefi ile çıktığımız bu yolculukta, sizin için en kaliteli ve en güvenilir markaları bir araya getirdik. Üstelik İzole protein tozu, Whey protein tozu, Amino asitler ve benzeri çeşitli takviyeleri hem geniş bir çeşitlilik ile sunduk, hem de mümkün olan en uygun fiyatları tesis ettik.

İzole Protein Çeşitleri

Hidrolize
İzole
CFM