0850 255 0707
0

PROTEIN 7

3D Secure Güvenli Alışveriş

www.protein7.com internet sitemiz üzerinden;  kredi kartları ile 3D Secure (Güvenli Alışveriş) sistemi kullanılarak ödeme yapabilirsiniz. Böylece siparişleriniz daha hızlı onaylanarak kargoya teslim edilecektir.

Ödeme işlemi sırasında kredi kartı bilgilerinizi girdikten sonra 3D Secure kullanmak istiyorum bölümünü işaretleyip alışverişi tamamla butonunu tıklayınız. Ardından açılan banka ekranında SMS doğrulama işlemini yaptıktan sonra siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

3D Secure (Güvenli Alışveriş) Nedir?

Web siteleri üzerinden, kredi kartı ile yapılan ödemelerde kart sahibinin kart güvenliğini sağlamak amacıyla bankaların firmalar ile yaptığı ortak çalışmaya 3D Secure denir. 3D Secure ile yapılan ödemelerde banka ve kullanıcı ekranında, banka tarafından sunulan özel bir 3D işlem ekranı açılır ve alışveriş yapılan kredi kartının sahibinin cep telefonuna sms ile onay kodu gönderilir veya kart sahibi dışında kimsenin bilmediği özel bilgiler istenir. Bu şekilde yapılan başarılı ödeme işlemlerinde, banka herhangi olumsuz bir durumda tüm sorumluluğu üzerine alır. 

3D Secure Nasıl Başvurulur?

3D Secure ile işlem yapabilmek için kartınızın dahil olduğu bankaya başvurmanız ve 3D Secure kaydı ile birlikte 3D Secure şifrenizi almanız yeterli olacaktır.