0850 255 0707
0


Green Tree Protein Fitballs 108gr

Green Tree
Havale Fiyatı 18,91 TL

Tek Çekim Fiyatı 19,90 TL
Gelince Haber Ver
Green Tree Protein Fitballs 108gr
%21
Protein
Gluten
İÇERMEZ
Vegan
Ürün
3 Adet
Porsiyon Miktarı
9
Porsiyon
Ürün İçeriği
Green Tree Protein Fitballs
108 Gram

Servis Miktarı : 3 Adet (36g)

Servis Sayısı : 3

 %Günlük Değer*

Enerji
153kcal
 **

Yağ
6,5g
 **

  -Doymuş Yağ
1g
 **

Karbonhidrat
15g
 **

  -Şekerler
12g
 **

Lif
2g
 **

Protein
7,5g
 **

Tuz
0,1g
 **

**Günlük değerler saptanamamıştır.
İçindekiler : Kuru Hurma(%36), Kabak Çekirdeği (%16), Kurutulmuş Turna Yemişi (Turna Yemişi, Elma Suyu Konsantresi, Ayçiçek Yağı), Fıstık Ezmesi (%15), Bezelye Proteini Tozu, Hindistan Cevizi , Ahududu Aroması Alerjen uyarısı : Yer fıstığı içerir. Ürün eser miktarda fındık, badem, ceviz ve kükürt dioksit içerebilir.
ÜRÜN TANIMI:
 Green Tree markasının sağlıklı atıştırmalık ürünüdür. Vegan protein içeren ürün, gluten içermemektedir. Green Tree Protein Fitballs ürünü fıstık ezmeli, kabak çekirdekli hurma tadındadır. İçerisindeki şeker doğal şekerdir. Green Tree Protein Fitballs ürünü %21 oranında protein içermektedir. Green Tree Protein Fitballs ürünü içerisinde 9 adet fitballs bulunmaktadır. 1 servisi 3 fitballs olan ürün 153 kcal'dır ve bir paket 3 servis içermektedir. Her servisinde 7.50 gram protein ve 6 gram lif ihtiva etmektedir.

KULLANIM TALİMATI:
  Öğün aralarında, antrenman öncesi veya sonrası 1-3 servis arası tüketebilirsiniz.
FACEBOOK YORUMLARI
KULLANICI YORUMLARI
Henüz hiç yorum yapılmamış.
5 yıldız 
4 yıldız 
3 yıldız 
2 yıldız 
1 yıldız 
Bu ürünle ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Yorum

Değerlendirme
Durum mesajı test
YORUMLAR
BİLGİ: İnternet sitemizde yer alan açıklamalar sadece bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım ile ilgili taahhüt ve tavsiye yerine geçmemektedir. Satışını yaptığımız ürünler destek ürünleridir, tedavi amaçlı kullanılmaz ve ilaç değildir. Ürünlerin tüketimleri uygun miktarda sıvı ile desteklenmelidir. Destek ürünleri dengeli ve yeterli bir diyet ile tüketilmelidir. Tek başına kullanım besin ihtiyacınızı karşılamaz.Tatlandırıcı veya farklı ek içerikler bulundurabilir. 18 yaş altı çocuklar ve hamileler hekim veya doktor kontrolünde kullanmalıdırlar. Son tüketim tarihi ve lot numarası kutu üzerinde yer almaktadır. Ürünleri serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Tavsiye edilen miktarı kesinlikle aşmayınız. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayınız.