0850 255 0707
0


Green Tree Prebiotic Fitballs 108gr

Green Tree
Havale Fiyatı 18,91 TL

Tek Çekim Fiyatı 19,90 TL
Gelince Haber Ver
Green Tree Prebiotic Fitballs 108gr
Yüksek
Lif
Vegan
Ürün
Gluten
İÇERMEZ
3 Adet
Porsiyon Miktarı
9
Porsiyon
Ürün İçeriği
Green Tree Prebiotic Fitballs
108 Gram

Servis Miktarı : 3 Adet (36g)

Servis Sayısı : 3

 %Günlük Değer*

Enerji
139kcal
 **

Yağ
5g
 **

  -Doymuş Yağ
0,4g
 **

Karbonhidrat
16g
 **

  -Şekerler
9g
 **

Lif
7g
 **

Protein
3g
 **

Tuz
0g
 **

**Günlük değerler saptanamamıştır.
İçindekiler : Kuru İncir(%62), Ceviz (%20), Chia (%10), İnülin (hindiba Kökü Lifi) (%8), . Alerjen uyarısı : Ceviz içerir. Ürün eser miktarda badem, fındık, yer fıstığı ve kükürt dioksit içerebilir. Doğal olarak şeker içerir.
ÜRÜN TANIMI:
 Green Tree markasının sağlıklı atıştırmalık ürünüdür. Vegan protein kaynağı içeren bu ürün yüksek lif içermektedir. Green Tree Prebiotic Fitballs ürünü Chia kaplı, İncirli, Cevizli protein toplarından oluşmaktadır. Bağışıklık sisteminize de yardımcı olabilecek bu ürünü öğün aralarında tüketebilirsiniz. Ürün paketinde toplamda 9 fitballs bulunmaktadır, 1 servisi 3 fitballs ihtiva etmektedir.

KULLANIM TALİMATI:
  Öğün aralarında, antrenman öncesi veya sonrası 1-3 servis arası tüketebilirsiniz.
FACEBOOK YORUMLARI
KULLANICI YORUMLARI
Henüz hiç yorum yapılmamış.
5 yıldız 
4 yıldız 
3 yıldız 
2 yıldız 
1 yıldız 
Bu ürünle ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Yorum

Değerlendirme
Durum mesajı test
YORUMLAR
BİLGİ: İnternet sitemizde yer alan açıklamalar sadece bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım ile ilgili taahhüt ve tavsiye yerine geçmemektedir. Satışını yaptığımız ürünler destek ürünleridir, tedavi amaçlı kullanılmaz ve ilaç değildir. Ürünlerin tüketimleri uygun miktarda sıvı ile desteklenmelidir. Destek ürünleri dengeli ve yeterli bir diyet ile tüketilmelidir. Tek başına kullanım besin ihtiyacınızı karşılamaz.Tatlandırıcı veya farklı ek içerikler bulundurabilir. 18 yaş altı çocuklar ve hamileler hekim veya doktor kontrolünde kullanmalıdırlar. Son tüketim tarihi ve lot numarası kutu üzerinde yer almaktadır. Ürünleri serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Tavsiye edilen miktarı kesinlikle aşmayınız. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayınız.