0850 255 0707
0


Green Tree Matcha Fitballs 108gr

Green Tree
Havale Fiyatı 18,91 TL

Tek Çekim Fiyatı 19,90 TL
Gelince Haber Ver
Green Tree Matcha Fitballs 108gr
Matcha
Tozu
Gluten
İÇERMEZ
Vegan
Ürün
3 Adet
Porsiyon Miktarı
9
Porsiyon
Ürün İçeriği
Green Tree Matcha Fitballs
108 Gram

Servis Miktarı : 3 Adet (36g)

Servis Sayısı : 3

 %Günlük Değer*

Enerji
139kcal
 **

Yağ
5g
 **

  -Doymuş Yağ
1g
 **

Karbonhidrat
20g
 **

  -Şekerler
9g
 **

Lif
3g
 **

Protein
3g
 **

Tuz
0g
 **

**Günlük değerler saptanamamıştır.
İçindekiler : Kuru Kayısı (%70), Kükürt Dioksit, Kabak Çekirdeği , Bitter Çikolata ( kakao kitlesi, Şeker, Kakao Tozu, Kakao Yağı, Emülgatör (Ayçüçek Lesitini))(%9), Badem(%8), Matcha Tozu(%1). Alerjen uyarısı : Badem ve kükürt dioksit içerir. Ürün eser miktarda fındık, ceviz, yer fıstığı içerebilir.
ÜRÜN TANIMI:
 Green Tree markasının sağlıklı atıştırmalık ürünüdür. Antioksidan etkili matcha tozu ile oluşturulmuştur, vegan protein kaynağı olan bir üründür. Green Tree ürünleri gluten içermemektedir. Green Tree Matcha Fitballs ürünü bitter çikolata kaplı bademli, kayısılı matcha toplarından oluşmaktadır. 1 pakette 9 matcha topları bulunmaktadır. 1 servisi 3 adet fitballs ve 139 kaloridir. Öğün aralarında, antrenman öncesi veya sonrası 1-3 servis arası tüketebilirsiniz.

KULLANIM TALİMATI:
 Öğün aralarında, antrenman öncesi veya sonrası 1-3 servis arası tüketebilirsiniz.
FACEBOOK YORUMLARI
KULLANICI YORUMLARI
Henüz hiç yorum yapılmamış.
5 yıldız 
4 yıldız 
3 yıldız 
2 yıldız 
1 yıldız 
Bu ürünle ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Yorum

Değerlendirme
Durum mesajı test
YORUMLAR
BİLGİ: İnternet sitemizde yer alan açıklamalar sadece bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım ile ilgili taahhüt ve tavsiye yerine geçmemektedir. Satışını yaptığımız ürünler destek ürünleridir, tedavi amaçlı kullanılmaz ve ilaç değildir. Ürünlerin tüketimleri uygun miktarda sıvı ile desteklenmelidir. Destek ürünleri dengeli ve yeterli bir diyet ile tüketilmelidir. Tek başına kullanım besin ihtiyacınızı karşılamaz.Tatlandırıcı veya farklı ek içerikler bulundurabilir. 18 yaş altı çocuklar ve hamileler hekim veya doktor kontrolünde kullanmalıdırlar. Son tüketim tarihi ve lot numarası kutu üzerinde yer almaktadır. Ürünleri serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Tavsiye edilen miktarı kesinlikle aşmayınız. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayınız.