0850 255 0707
0


Green Tree Collagen Fitballs 108gr

Green Tree
Havale Fiyatı 18,91 TL

Tek Çekim Fiyatı 19,90 TL
Gelince Haber Ver
Green Tree Collagen Fitballs 108gr
Balık
Kolejeni
Gluten
İÇERMEZ
3 Adet
Porsiyon Miktarı
9
Porsiyon
Ürün İçeriği
Green Tree Collagen Fitballs
108 Gram

Servis Miktarı : 3 Adet (36g)

Servis Sayısı : 3

 %Günlük Değer*

Enerji
122kcal
 **

Yağ
8g
 **

  -Doymuş Yağ
1g
 **

Karbonhidrat
19g
 **

  -Şekerler
13g
 **

Lif
3g
 **

Protein
3g
 **

Tuz
0g
 **

**Günlük değerler saptanamamıştır.
İçindekiler : Kuru Hurma (%58), Fındık (%14), Kakao(%11,5) , Limon Suyu Konsantresi, Hindistan Cevizi, Kakao Kitlesi (%3), Balık Kolajeni(%2). Alerjen uyarısı : Fındık ve balık içerir. Ürün eser miktarda ceviz, yer fıstığı ve kükürt dioksit içerebilir.
ÜRÜN TANIMI:
 Green Tree markasının sağlıklı atıştırmalık ürünüdür. Kolajen içeren ürün, gluten içermemektedir. Green Tree Collagen Fitballs ürünü hindistan cevizi kaplı kakaolu hurmalı kolajen toplarından oluşmaktadır. İçerisindeki şeker doğal şekerdir. Green Tree Collagen Fitballs ürünü balık kolajeni içermektedir. Green Tree Protein Fitballs ürünü içerisinde 9 adet fitballs bulunmaktadır. 1 servisi 3 fitballs olan ürün 122 kcal'dır ve bir paket 3 servis içermektedir. Her servisinde 3 gram protein ve 3 gram lif ihtiva etmektedir.

KULLANIM TALİMATI:
 Öğün aralarında, antrenman öncesi veya sonrası 1-3 servis arası tüketebilirsiniz.
FACEBOOK YORUMLARI
KULLANICI YORUMLARI
Henüz hiç yorum yapılmamış.
5 yıldız 
4 yıldız 
3 yıldız 
2 yıldız 
1 yıldız 
Bu ürünle ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Yorum

Değerlendirme
Durum mesajı test
YORUMLAR
BİLGİ: İnternet sitemizde yer alan açıklamalar sadece bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım ile ilgili taahhüt ve tavsiye yerine geçmemektedir. Satışını yaptığımız ürünler destek ürünleridir, tedavi amaçlı kullanılmaz ve ilaç değildir. Ürünlerin tüketimleri uygun miktarda sıvı ile desteklenmelidir. Destek ürünleri dengeli ve yeterli bir diyet ile tüketilmelidir. Tek başına kullanım besin ihtiyacınızı karşılamaz.Tatlandırıcı veya farklı ek içerikler bulundurabilir. 18 yaş altı çocuklar ve hamileler hekim veya doktor kontrolünde kullanmalıdırlar. Son tüketim tarihi ve lot numarası kutu üzerinde yer almaktadır. Ürünleri serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Tavsiye edilen miktarı kesinlikle aşmayınız. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayınız.