0850 255 0707
0


DNA Nutrition Creatine 250gr

Dna Nutrition
Havale Fiyatı 331,55 TL

Tek Çekim Fiyatı 349,00 TL

* Aroma Seçiniz

Son Tüketim Tarihi - Menşei : Temmuz 2023 - Finlandiya Sepete Ekle
 Yükleniyor..
Karşılaştır
DNA Nutrition Creatine 250gr
5G
Creatine
5G
Porsiyon Miktarı
50
Porsiyon
Ürün İçeriği
Dna Nutrition Creatine Monohydrate
250 Gram

Servis Miktarı: 1 Ölçek (5gr)
Servis Sayısı: 50

Enerji ve Besin Öğeleri

 %Günlük Değer*

Creatine Monohydrate
5gr
 **

**Günlük değerler saptanamamıştır.
ÜRÜN TANIMI:
 

DNA Nutrition Creatine ürünü toz  formda mikronize saflıkta bir kreatine monohidrat ürünüdür.

Kreatin, temel özelliği kaslardaki enerjinin daha uzun süre kullanılmasını sağlamak olan bu amino asit, antrenman süresini uzattığı bilinmektedir. Sporcular için son derece önemli olan bu özellik ile sporcuların antrenman verimlilikleri kendi sınır ve kapasitelerinin üzerine çıkabilir.

Kreatin ile ilgili bir diğer önemli bilgi ise kas kütlesinde su tutma kapasitesini artırmasıdır. Bu özelliği ile kasların daha hacimli görünmesini sağlar ve vücut geliştirme ile ilgilenenlerin antrenmanlarındaki performansı artırır. Dolayısıyla Kreatin, kas gelişimi ve antrenman süreleri üzerinde olumlu etki ortaya çıkaran bir tür supplementtir.

Finlandiya menşeilidir.

 KULLANIM TALİMATI:
 

Başlangıç Seviyesi:
Antremandan önce ve sonra 1porsiyon (5gr-1ölçek) 250ml su ile karıştırılarak tüketilebilir.

Orta Seviye:
Antremandan önce ve sonra 1porsiyon (5gr-1ölçek) ve yüksek karbonhidratlı bir öğününüzün yanında 1 porsiyon ürünü 250ml su ile karıştırılarak tüketilebilirsiniz

İleri Seviye:
Antremandan önce ve sonra 1porsiyon (5gr-1ölçek) ve yüksek karbonhidratlı bir öğününüzün yanında 1 porsiyon ürünü 250ml su ile karıştırılarak tüketilebilirsiniz

FACEBOOK YORUMLARI
KULLANICI YORUMLARI
Henüz hiç yorum yapılmamış.
5 yıldız 
4 yıldız 
3 yıldız 
2 yıldız 
1 yıldız 
Bu ürünle ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Yorum

Değerlendirme
Durum mesajı test
YORUMLAR
BİLGİ: İnternet sitemizde yer alan açıklamalar sadece bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım ile ilgili taahhüt ve tavsiye yerine geçmemektedir. Satışını yaptığımız ürünler destek ürünleridir, tedavi amaçlı kullanılmaz ve ilaç değildir. Ürünlerin tüketimleri uygun miktarda sıvı ile desteklenmelidir. Destek ürünleri dengeli ve yeterli bir diyet ile tüketilmelidir. Tek başına kullanım besin ihtiyacınızı karşılamaz.Tatlandırıcı veya farklı ek içerikler bulundurabilir. 18 yaş altı çocuklar ve hamileler hekim veya doktor kontrolünde kullanmalıdırlar. Son tüketim tarihi ve lot numarası kutu üzerinde yer almaktadır. Ürünleri serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Tavsiye edilen miktarı kesinlikle aşmayınız. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayınız.