0850 255 0707
0


BSN DNA Series Creatine 216gr

Bsn
Havale Fiyatı 42,75 TL

Tek Çekim Fiyatı 45,00 TL
Gelince Haber Ver
BSN DNA Series Creatine 216gr
3,6G
KREATIN
3,6G
Porsiyon Miktarı
60
Porsiyon
Ürün İçeriği
BSN DNA CREATINE
216G

Servis Miktarı: 3,6g

Servis Sayısı: 60

 %Günlük Değer*

Kreatin Monohidrat
3,6g
 **

**Günlük değerler saptanamamıştır.
ÜRÜN TANIMI:
 BSN DNA Creatine, her porsiyonunda 3,6g saf kreatin monohidrat içeren bir kreatin üründür. Kreatin, güç, kuvvet ve yağsız vücut kütlesi artışını destekler. BSN geliştirdiği DNA serisi ile saf içerikli ürünler sunar.

KULLANIM TALİMATI:
 1 porsiyon (3,6g) ürünü 240ml su veya meyve suyuna karıştırarak tüketebilirsiniz. Günde 1-2 porsiyon tüketilmesi tavsiye edilir.
FACEBOOK YORUMLARI
KULLANICI YORUMLARI
Henüz hiç yorum yapılmamış.
5 yıldız 
4 yıldız 
3 yıldız 
2 yıldız 
1 yıldız 
Bu ürünle ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Yorum

Değerlendirme
Durum mesajı test
YORUMLAR
BİLGİ: İnternet sitemizde yer alan açıklamalar sadece bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım ile ilgili taahhüt ve tavsiye yerine geçmemektedir. Satışını yaptığımız ürünler destek ürünleridir, tedavi amaçlı kullanılmaz ve ilaç değildir. Ürünlerin tüketimleri uygun miktarda sıvı ile desteklenmelidir. Destek ürünleri dengeli ve yeterli bir diyet ile tüketilmelidir. Tek başına kullanım besin ihtiyacınızı karşılamaz.Tatlandırıcı veya farklı ek içerikler bulundurabilir. 18 yaş altı çocuklar ve hamileler hekim veya doktor kontrolünde kullanmalıdırlar. Son tüketim tarihi ve lot numarası kutu üzerinde yer almaktadır. Ürünleri serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Tavsiye edilen miktarı kesinlikle aşmayınız. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayınız.