0850 255 0707
0


BigJoy ONTHEGO Sports Drink 1350gr

BiGJOY
Havale Fiyatı 166,25 TL

Tek Çekim Fiyatı 175,00 TL
Gelince Haber Ver
BigJoy ONTHEGO Sports Drink 1350gr
26G
Karbonhidrat
500MG
C Vitamini
60MG
Kara Mürver Ekstresi
5.0MG
Çinko
30G
Porsiyon Miktarı
45
Porsiyon
Ürün İçeriği
BigJoy ONTHEGO Sports Drink
1350 Gram

Servis Miktarı: 1 Ölçek (17,5 gram)

Servis Sayısı: 40

 % Günlük Değer*

Enerji
104kcal
 **

Karbonhidrat
26.0g
 **

  -Şeker
26.0g
 **

  -Lif
 **

Yağ
0.0g
 **

  -Doymuş Yağ
0.0g
 **

Protein
0.0g
 **

Tuz
0.0g
 **

C Vitamini
500mg
 **

Kara Mürver Ekstresi
60mg
 **

Çinko
5.0mg
 **

Elektrolit Karışımı
340mg
 **
  -Sodyum
 **

  -Potasyum
 **

  -Magnezyum
 **

  -Kalsiyum
 **

Guarana Ekstresi
50mg
 **

**Günlük değerler saptanamamıştır.
ÜRÜN TANIMI:
 Koşu, bisiklet gibi yüksek dayanıklılık gerektiren sporlarda ihtiyaç duyulan enerjiyi sağlamak için 3’lü karbonhidrat içeriğine ve elektrolitlere sahip toz formunda sporcu içeceğidir. BODY FUEL, aktivite sırasında enerji devamlılığını sağlamak için farklı hızlarda karışan 3 karbonhidrat türü içerir: -Hızlı karışan karbonhidrat -Orta hızda karışan karbonhidrat -Yavaş karışan karbonhidrat patentli Palatinose™ karbonhidratı) Bu 3 farklı karbonhidrat çeşidi sayesinde ihtiyaç duyulan enerji desteği verimli ve uzun süreli bir şekilde sağlanır. Formülündeki elektrolitler, yarışma ya da antrenman boyunca terle atılan minerallerin geri kazanımını sağlar.Doğal guarana bitkisi ve zengin içerikleri sayesinde antrenmanlarda fiziksel ve zihinsel yorgunluğun azalmasına yardımcı olur.BODY:FUEL, Kara Mürver (Sambucus nigra) ekstresi, C vitamini ve çinkodan oluşan Sambuguard® karışımı ile outdoor antrenman ve yarışlarında zayıflayan bağışıklık sistemini desteklemeye katkıda bulunur.Nefis tadı ile her antrenman ve yarışların öncesi veya sonrasında en yüksek performansı sergilemeye yardımcı olur.

KULLANIM TALİMATI:
 Bir porsiyonu (1 ölçek) 400-500 ml su ile karıştırıp, sportif aktivitelerden önce, süresince veya sonrasında tüketebilirsiniz.
FACEBOOK YORUMLARI
KULLANICI YORUMLARI
Henüz hiç yorum yapılmamış.
5 yıldız 
4 yıldız 
3 yıldız 
2 yıldız 
1 yıldız 
Bu ürünle ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Yorum

Değerlendirme
Durum mesajı test
YORUMLAR
BİLGİ: İnternet sitemizde yer alan açıklamalar sadece bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım ile ilgili taahhüt ve tavsiye yerine geçmemektedir. Satışını yaptığımız ürünler destek ürünleridir, tedavi amaçlı kullanılmaz ve ilaç değildir. Ürünlerin tüketimleri uygun miktarda sıvı ile desteklenmelidir. Destek ürünleri dengeli ve yeterli bir diyet ile tüketilmelidir. Tek başına kullanım besin ihtiyacınızı karşılamaz.Tatlandırıcı veya farklı ek içerikler bulundurabilir. 18 yaş altı çocuklar ve hamileler hekim veya doktor kontrolünde kullanmalıdırlar. Son tüketim tarihi ve lot numarası kutu üzerinde yer almaktadır. Ürünleri serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Tavsiye edilen miktarı kesinlikle aşmayınız. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayınız.