0850 255 0707
0


BigJoy CreaBig Go 21 Paket

BiGJOY
Havale Fiyatı 94,05 TL

Tek Çekim Fiyatı 99,00 TL
Gelince Haber Ver
BigJoy CreaBig Go 21 Paket
5000MG
KREATIN
0G
YAĞ
7G
PORSİYON MİKTARI
21
PORSİYON
Ürün İçeriği
BigJoy Creabig Go!
7 Gram X 21 Paket

Servis Miktarı: 7 Gram

Servis Sayısı: 21

  %Günlük Değer*

Enerji
20kcal
 **

Yağ
0g
 **

Karbonhidrat
0g
 **

Protein
5g
 **

Kreatin Monohidrat
5000mg
 **

İçindekiler: Kreatin Monohidrat 5000mg, Asitlik düzenleyici, Yeşil elma aroma vericisi, Tatlandırıcılar.
ÜRÜN TANIMI:
 BIGJOY SPORTS CREABIG Go! Yeşil elma Aromalı Kreatin , Amino asit içeren spor gıdasıdır. Yoğun fiziksel aktivite dönemlerinde protein dengesini korumak amacıyla formüle edilmiş üründür.

KULLANIM TALİMATI:
 Bir porsiyonu (1 paket/7g) 300ml su ile karıştırarak antrenman sonrasında tüketiniz. Tüm Kreatin ürünlerinde olduğu gibi, kullanım süresi boyuncayeterli miktarda su tükettiğinizden emin olunuz. Belirtilen kullanıma uyunuz ve önerilen dozu aşmayınız.
FACEBOOK YORUMLARI
KULLANICI YORUMLARI
Henüz hiç yorum yapılmamış.
5 yıldız 
4 yıldız 
3 yıldız 
2 yıldız 
1 yıldız 
Bu ürünle ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Yorum

Değerlendirme
Durum mesajı test
YORUMLAR
BİLGİ: İnternet sitemizde yer alan açıklamalar sadece bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım ile ilgili taahhüt ve tavsiye yerine geçmemektedir. Satışını yaptığımız ürünler destek ürünleridir, tedavi amaçlı kullanılmaz ve ilaç değildir. Ürünlerin tüketimleri uygun miktarda sıvı ile desteklenmelidir. Destek ürünleri dengeli ve yeterli bir diyet ile tüketilmelidir. Tek başına kullanım besin ihtiyacınızı karşılamaz.Tatlandırıcı veya farklı ek içerikler bulundurabilir. 18 yaş altı çocuklar ve hamileler hekim veya doktor kontrolünde kullanmalıdırlar. Son tüketim tarihi ve lot numarası kutu üzerinde yer almaktadır. Ürünleri serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Tavsiye edilen miktarı kesinlikle aşmayınız. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayınız.