0850 255 0707
0


BigJoy Arginine Go! 21 Paket

BiGJOY
Havale Fiyatı 137,75 TL

Tek Çekim Fiyatı 145,00 TL

* Aroma Seçiniz

Son Tüketim Tarihi - Menşei : Şubat 2025 - Türkiye Sepete Ekle
 Yükleniyor..
Karşılaştır
BigJoy Arginine Go! 21 Paket
5000MG
L-ARJİNİN
10G
PORSİYON MİKTARI
21
PORSİYON
Ürün İçeriği
BigJoy Arginine Go!
10GRAM x 21 PAKET

Servis Miktarı: 10 Gram (1paket)

Servis Sayısı: 21

 %Günlük Değer*

Enerji
24kcal
 **

Yağ
0g
 **

Karbonhidrat
1g
 **

Protein
5g
 **

Vitamin B2
4mg
 **

L-Arjinin
5000mg
 **

**Günlük değerler saptanamamıştır.

İçindekiler : L-Arjinin, Asitlik düzenleyici (sitrik asit), Dekstrin, Limon aroma vericisi, Kıvam artırıcı, Tatlandırıcı, Riboflavin.
ÜRÜN TANIMI:
 BIGJOY SPORTS ARGININE Go! Limon Aromalı L-Arjinin, Amino asit içeren spor gıdasıdır. Yoğun fiziksel aktivite dönemlerinde protein dengesini korumak amacıyla formüle edilmiş üründür.

KULLANIM TALİMATI:
 Bir porsiyonu (1 paket/10g) 300ml su ile karıştırınız. Antrenman öncesinde, yemek aralarında veya yatmadan önce tüketiniz. Belitilen kullanıma uyunuz ve önerilen dozu aşmayınız.
FACEBOOK YORUMLARI
KULLANICI YORUMLARI
Henüz hiç yorum yapılmamış.
5 yıldız 
4 yıldız 
3 yıldız 
2 yıldız 
1 yıldız 
Bu ürünle ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Yorum

Değerlendirme
Durum mesajı test
YORUMLAR
BİLGİ: İnternet sitemizde yer alan açıklamalar sadece bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım ile ilgili taahhüt ve tavsiye yerine geçmemektedir. Satışını yaptığımız ürünler destek ürünleridir, tedavi amaçlı kullanılmaz ve ilaç değildir. Ürünlerin tüketimleri uygun miktarda sıvı ile desteklenmelidir. Destek ürünleri dengeli ve yeterli bir diyet ile tüketilmelidir. Tek başına kullanım besin ihtiyacınızı karşılamaz.Tatlandırıcı veya farklı ek içerikler bulundurabilir. 18 yaş altı çocuklar ve hamileler hekim veya doktor kontrolünde kullanmalıdırlar. Son tüketim tarihi ve lot numarası kutu üzerinde yer almaktadır. Ürünleri serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Tavsiye edilen miktarı kesinlikle aşmayınız. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayınız.