0850 255 0707
0


Bellanut Promüsli 500gr

Bellanut
Havale Fiyatı 56,91 TL

Tek Çekim Fiyatı 59,90 TL

* Aroma Seçiniz

Son Tüketim Tarihi - Menşei : Mart 2023 - Türkiye Sepete Ekle
 Yükleniyor..
Karşılaştır
Bellanut Promüsli 500gr
33,3G
Protein
42G
Karbonhidrat
371Kcal
Enerji
İlavesiz
Şeker
500G
Net Miktar
Ürün İçeriği
Bellanut Pirinçli Protein Müsli
500 Gram

 %Günlük Değer*

Porsiyon
100gr
 

Enerji
371kcal
 **

Yağ
6,1gr
 **

  Doymuş Yağ
5,7gr
 **

Karbonhidrat
42gr
 **

Lif
7,8gr
 **

Protein
33,3gr
 **

Tuz
0,71gr
 **

**Günlük değerler saptanamamıştır.
  
 
ÜRÜN TANIMI:
 

Bellanut pirinçli fit yapraklı protein müsli, %33 protein oranı ve düşük karbonhidrat ile öne çıkmaktadır. Fit yapraklar ve yer fıstığı içeren Bellanut Promüsli yüksek lif içermektedir.

Fit yapraklar, içeriğinde bulundurduğu %43 protein oranı ile yağsız soya unu, pirinç unu, kepekli tam buğday unu, proteince yüksek peynir altı suyu tozu, yağsız kakao tozu sayesinde enerji verir ve daha fit bir görünüme sahip olabilmeniz için yardımcı olur.KULLANIM TALİMATI:
FACEBOOK YORUMLARI
KULLANICI YORUMLARI
Henüz hiç yorum yapılmamış.
5 yıldız 
4 yıldız 
3 yıldız 
2 yıldız 
1 yıldız 
Bu ürünle ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Yorum

Değerlendirme
Durum mesajı test
YORUMLAR
BİLGİ: İnternet sitemizde yer alan açıklamalar sadece bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım ile ilgili taahhüt ve tavsiye yerine geçmemektedir. Satışını yaptığımız ürünler destek ürünleridir, tedavi amaçlı kullanılmaz ve ilaç değildir. Ürünlerin tüketimleri uygun miktarda sıvı ile desteklenmelidir. Destek ürünleri dengeli ve yeterli bir diyet ile tüketilmelidir. Tek başına kullanım besin ihtiyacınızı karşılamaz.Tatlandırıcı veya farklı ek içerikler bulundurabilir. 18 yaş altı çocuklar ve hamileler hekim veya doktor kontrolünde kullanmalıdırlar. Son tüketim tarihi ve lot numarası kutu üzerinde yer almaktadır. Ürünleri serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Tavsiye edilen miktarı kesinlikle aşmayınız. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayınız.