0850 255 0707
0


Bellanut Coconey Yer Fıstığı Ezmesi 750gr

Bellanut
Havale Fiyatı 85,41 TL

Tek Çekim Fiyatı 89,90 TL
Gelince Haber Ver
Bellanut Coconey Yer Fıstığı Ezmesi 750gr
%85
Yer Fıstığı
%10
Hindistan Cevizi
%5
Bal
İlavesiz
Şeker
24,9G
Protein
750G
Net Miktar
Ürün İçeriği
Bellanut Coconey Ballı Hindistan Cevizli Yer Fıstığı Ezmesi
750 Gram

 %Günlük Değer*

Porsiyon
100gr
 

Protein
24,90gr
 **

Enerji
625kcal
 **

Karbonhidrat
8,05gr
 **

Yağ
54,85gr
 **

Lif
6,8gr
 **

**Günlük değerler saptanamamıştır.
  
 
ÜRÜN TANIMI:
 

%85 yer fıstığı, %10 Hindistan Cevizi, %5 Bal ile üretilmiş Bellanut Coconey Ballı Hindistan Cevizli Yer Fıstığı Ezmesi, şeker ilavesizdir. %24,9 oranında içerdiği proteinin yanında tekli doymamış yağ bakımından da son derece zengindir ve kalp hastalığı riskini azalttığı gibi yağ olarak depolanma ihtimali de daha azdır. 

Protein deposu, düşük karbonhidratlı, şeker ilavesiz, %100 glütensiz fıstık ezmesi; hem glütensiz hem de protein kaynağı vegan üründür.KULLANIM TALİMATI:
 

750 gram cam ambalajda sunulan ürünü kullanmadan önce karıştırmanız tavsiye edilir. Kahvaltılarınızda, ara öğünlerinizde veye sağlıklı tariflerinizde kullanabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLARI
KULLANICI YORUMLARI
Henüz hiç yorum yapılmamış.
5 yıldız 
4 yıldız 
3 yıldız 
2 yıldız 
1 yıldız 
Bu ürünle ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Yorum

Değerlendirme
Durum mesajı test
YORUMLAR
BİLGİ: İnternet sitemizde yer alan açıklamalar sadece bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım ile ilgili taahhüt ve tavsiye yerine geçmemektedir. Satışını yaptığımız ürünler destek ürünleridir, tedavi amaçlı kullanılmaz ve ilaç değildir. Ürünlerin tüketimleri uygun miktarda sıvı ile desteklenmelidir. Destek ürünleri dengeli ve yeterli bir diyet ile tüketilmelidir. Tek başına kullanım besin ihtiyacınızı karşılamaz.Tatlandırıcı veya farklı ek içerikler bulundurabilir. 18 yaş altı çocuklar ve hamileler hekim veya doktor kontrolünde kullanmalıdırlar. Son tüketim tarihi ve lot numarası kutu üzerinde yer almaktadır. Ürünleri serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Tavsiye edilen miktarı kesinlikle aşmayınız. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayınız.