0850 255 0707
0


Bellanut Chia Fıstık Ezmesi 375gr

Bellanut
Havale Fiyatı 37,91 TL

Tek Çekim Fiyatı 39,90 TL

* Aroma Seçiniz

Son Tüketim Tarihi - Menşei : Mart 2023 - Türkiye Sepete Ekle
 Yükleniyor..
Karşılaştır
Bellanut Chia Fıstık Ezmesi 375gr
%87
Yer Fıstığı
%9,5
Keçiboynuzu Pekmezi
%3,5
Chia Tohumu
İlavesiz
Şeker
23G
Protein
375G
Net Miktar
Ürün İçeriği
Bellanut Chia&Keçiboynuzu Pekmezi Fıstık Ezmesi
375 Gram

 %Günlük Değer*

Porsiyon
100gr
 

Protein
23gr
 **

Enerji
534kcal
 **

Karbonhidrat
19gr
 **

Yağ
45gr
 **

Diyet Lifi
8gr
 **

**Günlük değerler saptanamamıştır.
  
 
ÜRÜN TANIMI:
 

%87 yer fıstığı ile üretilmiş Bellanut Chia&Keçiboynuzu Pekmezi Yer Fıstığı Ezmesi, şeker ilavesizdir. %23 oranında içerdiği proteinin yanında tekli doymamış yağ bakımından da son derece zengindir ve kalp hastalığı riskini azalttığı gibi yağ olarak depolanma ihtimali de daha azdır. 

Protein deposu, düşük karbonhidratlı, şeker ilavesiz, %100 glütensiz fıstık ezmesi; hem glütensiz hem de protein kaynağı vegan üründür.KULLANIM TALİMATI:
 

375 gram cam ambalajda sunulan ürünü kullanmadan önce karıştırmanız tavsiye edilir. Kahvaltılarınızda, ara öğünlerinizde veye sağlıklı tariflerinizde kullanabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLARI
KULLANICI YORUMLARI
Henüz hiç yorum yapılmamış.
5 yıldız 
4 yıldız 
3 yıldız 
2 yıldız 
1 yıldız 
Bu ürünle ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Yorum

Değerlendirme
Durum mesajı test
YORUMLAR
BİLGİ: İnternet sitemizde yer alan açıklamalar sadece bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım ile ilgili taahhüt ve tavsiye yerine geçmemektedir. Satışını yaptığımız ürünler destek ürünleridir, tedavi amaçlı kullanılmaz ve ilaç değildir. Ürünlerin tüketimleri uygun miktarda sıvı ile desteklenmelidir. Destek ürünleri dengeli ve yeterli bir diyet ile tüketilmelidir. Tek başına kullanım besin ihtiyacınızı karşılamaz.Tatlandırıcı veya farklı ek içerikler bulundurabilir. 18 yaş altı çocuklar ve hamileler hekim veya doktor kontrolünde kullanmalıdırlar. Son tüketim tarihi ve lot numarası kutu üzerinde yer almaktadır. Ürünleri serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Tavsiye edilen miktarı kesinlikle aşmayınız. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayınız.