0850 255 0707
0


Balparmak Apitera Mind 7gr - 7 Adet - 12 Paket

Balparmak
Havale Fiyatı 136,80 TL

Tek Çekim Fiyatı 144,00 TL
Gelince Haber Ver
Balparmak Apitera Mind 7gr - 7 Adet - 12 Paket
Bitkisel
Karışım
7G
Porsiyon Miktarı
12
Paket
Ürün İçeriği
Balparmak Apitera Mind
12 Paket

Servis Miktarı : 1-3

Servis Sayısı: 28

 % Günlük Değer*

21gr ürün için yaklaşık;

Enerji
69(kcal)
 **

Yağ
0g
 **

  Doymuş Yağ
0g
 **

Karbonhidrat
17g
 **

  Şeker
13,2g
 **

Protein
0,1g
 **

Lif
0,2
 **

Tuz
0
 **

**Günlük değerler saptanamamıştır.
İçindekiler: Ürün İçeriği(21 gr içindir): Bal(19 g), Nar Suyu Konsantresi, Yaban Mersini(Vaccinium myrtillus) Tozu(420 mg), Ginkgo (Ginkgo biloba) Yaprak Ekstresi (250 mg), Propolis (105 mg) , Zerdeçal(147 mg), Tarçın, Biberiye(105 mg).
ÜRÜN TANIMI:
 

ropolis, arılar tarafından bitkilerin yaprak, dal ve tomurcuklarından toplanır. Yağ asitleri, uçucu yağlar, fenolik bileşikler, polen, vitamin ve minerallerden oluşan zengin bir içeriğe sahiptir.

Ginkgo biloba, 20-35 metreye varan yükseklikte dünya üzerinde yaşayan en yaşlı ağaç türlerinden biridir. Doğal habitatı Kore ve Japonya’dır. Fitoterapide sık olarak kullanılan Ginkgo ekstraktı Ginkgo biloba ağacının yapraklarından elde edilmektedir.

Zerdeçal (Hint Safranı), Anavatanı Güney Asya olan Zerdeçal kökü, halk arasında Hint Safranı ismi ile baharatların kraliçesi olarak kabul edilmektedir ve yüzyıllardır Hindistan ve Çin tıbbında kullanılmaktadır. Zerdeçal, kurkumin gibi fenolik maddeler ve çinko, selenyum, bakır ve demir gibi mineraller içermektedir.

Biberiye (Hatırlatan Bitki), Ballıbabagiller familyasından, daima yeşil kalan bir bitki türüdür. Mor çiçekli ve çalı görünümlü bitkidir. Halk arasında Kuşdili olarak da bilinmektedir.

Yabanmersini, Fundagiller familyasından, 20-50 santimetre boyunda çok dallı, odunsu bir bitkidir. Yabanmersini kırmızdan mor renge kadar dolgun ve etli meyveleri olan küçük bir çalıdır. Meyvelerinde organik asitler, antioksidan etkili fenolik maddeler ve çeşitli vitaminler içermektedir.

Uyarılar:

Arı ürünleri alerjisi, astım ya da yüksek alerji riski taşıyanların ürünü tüketmemesi önerilmektedir.

Saklama koşulları: Arı sütü içermediğinden buzdolabında saklamaya gerek yoktur. Oda sıcaklığında (18-24 °C) saklayın, ısı ve ışıktan koruyun.KULLANIM TALİMATI:
 

Bir kutuda 12 paket, 7 adet, 7 gramlık ApiteraMind saşe bulunur. Günde 3 saşeye kadar tüketilmesi önerilir. ApiteraMind 15 yaş üzeri için uygundur.

FACEBOOK YORUMLARI
KULLANICI YORUMLARI
Henüz hiç yorum yapılmamış.
5 yıldız 
4 yıldız 
3 yıldız 
2 yıldız 
1 yıldız 
Bu ürünle ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Yorum

Değerlendirme
Durum mesajı test
YORUMLAR